11 C
Mitrovica
22 Gusht, 2017 - 07:07:38

VIP-IN

Genta Ismaili pa brekë, n’shesh komplet…

Genta Ismaili njihet per energjine e shumte qe pasqyron ne skene por edhe ne klipet e saj ajo vjen cdo here e me shperthyese....

Margarita “rrëmben” Robert Berishën! / VIDEO

Instrumentalisti i mirënjohur dhe ndër më të mirët në shqiptari dhe më gjërë Robert Berisha, që tani kaplon skenën muzikore si solist, doli edhe...

Metamorfoza nga Suzana emisioni me atraktiv sa i përket modës!

Stilistja, dizejnatorja dhe drejtoresha e fakultetit te modës Suzana Mushkolaj kësaj here ka vendosur që te jetë autore dhe moderatore e një emisioni te...

Olsa dhe Olta Miftari – Sa larg je o babi

Olsa dhe Olta këndojnë bukur, por kanë plasuar një temë të dhimbshme që shqiptarët i pëcjell gjithnjë, ndarja e familjes. Kjo është arsyeja që...

Besojeni apo jo, ky është i dashuri i Kallashit

Valltarja Donjeta Kosumi, e njohur nga të gjithë me pseudonimin Kallashi, ka prezantuar të dashurin e saj. Deri më tani ajo e kishte "fshehur" të...

A ju kujtohet Resmije Kida me vëllaun Rifatin

Resmija e Rifati ishin anëtarë të shoqërisë më të njohur që mbante emrin “Jahë Salihu Nivokaz”, prej nga ishin edhe këngëtarët,të cilët shpejt me...

Dolores Shkëmbi triumfon në ‘Future Fashion Faces World 2016’

Një nga modelet më të mira që ka Shqipëria e që bënë pjesë në agjensionin më të madh të modës ‘Moda City’, Dolores Shkëmbi...

Seven Saraqi prap bombardon me “SHTINJA FLAKËN” dhe “EDHE NJO”

Seven Saraqi prap bombardon me një projekt të madh dhe diçka më të veçantë se klipet tjera. Dy këngë në të njejtin videoklip, njera "SHTINJA...

Qëndresa Demaj e jashtëzakonshme me këngën, “I huaj”

Me një zë të ëmbël e melankolik, Qëndresa, ka sjellur super këngën, “I huaj”, e cila po diskutohet shumë nga ndjekësit e saj. Intepretimi i...

Dani Abazi – Veq fjalë ke pas

JU REKOMANDOJMË

TOP PUBLIKIMET

- Advertisement -