Shpallje

VIP-IN

Genta Ismaili pa brekë, n’shesh komplet…

Genta Ismaili njihet per energjine e shumte qe pasqyron ne skene por edhe ne klipet e saj ajo vjen cdo here e me shperthyese....

Blerton Sadrija, fotografi ambicioz i shumë fytyrave publike / Foto

Emri i tij u përfol në shumë gazeta e portale, bëhet fjalë për të riun 23 vjeqar nga Qyteti i Ferizajit, njihët si një...

Shkelzen Hasani dhe multitaskingu i tij

28 Vjeçari ferizajas Shkelzen Hasani është fotomodel i kompanisë së njohur të mobiljerisë IKEA në Zvicërr dhe disa butiqeve ne Laussane. Përpos fotomodelizmit Shkelzeni është...

“Qetësi” nga Riki Sllamniku – VIDEO

Këngëtari i ri Faik Sllamniku (Riki - emri artistik), ka lansuar këngën 'Qetësi' së bashku me klip, kjo është kënga e tij e parë,...

Premierë: Lindi Mehmeti – Në adresën e vjetër

Premier : Lindi Mehmeti - Ne Adresen e Vjeter Texti : Rijad Bajramali Orkestrimi : Bini Nebihu

Shkodranja këndon Shqip në Rusi / VIDEO

Shqiptarët shkëlqejnë kudo ku shkelin dhe rasti më i fundit ishte ai i këngëtares shkodrane Arilena Ara. Ajo ka qenë pjesë e “Europa Plus Live”,...

Metamorfoza nga Suzana emisioni me atraktiv sa i përket modës!

Stilistja, dizejnatorja dhe drejtoresha e fakultetit te modës Suzana Mushkolaj kësaj here ka vendosur që te jetë autore dhe moderatore e një emisioni te...

Mon Mj, me hapa të sigurtë drejt famës

19 vjeçari Rajmond Mahmutaj merret me muzikë që prej 2009, gjithnjë i inspiruar nga shumë artistë vendor e ndërkombëtar. Mon Mj vjen me këngën e...

Kujt ia lëshoj vendin Labinot Tahiri?!!!

Një këngëtar që po hyn fuqishëm në estradën shqiptare është Ardian Rexhepi, për të cilin mund të themi se është pasardhës i Labinot Tahirit,...

Alban Skenderaj publikon foton e parë me vajzën

Që kur e vogla Ameli erdhi në jetë, më 28 nëntor, babi Albani nuk është shkëputur prej saj, ndonëse pak kohë para se ajo...

Përcjellni GazetaOra.com

417,660FansaPëlqeje
3,352NdjekësitNdjekës
48AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË