VIP-IN

Shikoni çka bëjnë vajza e Teutës dhe e Memlit kur takojnë...

Ledri ka shumë fansa pas vetes dhe atë të moshave të ndryshme. Këtu nuk bëjnë përjashtim as vajza e Teutës dhe as vajza e...

Nuk do ta besoni sa ka ndryshuar Adelina Tahiri (Foto)

Ndërhyrejt e tepërta në fytyrën e Adelinës, kanë filluar t’i lënë pasojat e tmerrshme e kjo vërtetohet thuajse në cdo të dytin imazh, shkruan...

Femra më tërheqëse në showbizin shqiptar? Ja kë vlerëson Veliaj

I ftuar në “Pop Culture” kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj ka folur rreth shumë temave, dhe projekteve të reja në kryeqytet. Veliaj i është përgjigjur...

Frizura interesante e nuses së Hetës të ‘O sa mirë’ do...

Dhurata Lipovica njihet si modele prej shumë vitesh. Ajo ka sfiluar për shumë kreator në vend, ka qenë imazh kryesor i disa prej tyre e...

A keni ditur se sa joshëse është “Republika” e serialit “Çka...

Teuta Krasniqi (nuk është Teuta për të cilin po mendoni) është duke u bërë aktorja më e dashur për publikun kosovar me rolin e...

Kush janë aktorët e famshëm turq me origjinë shqiptare

Ata janë ndër aktorët më të pëlqyer në Turqi, por a e dini se disa prej tyre kanë origjinë shqiptare? Zbuloni në...

‘Xheku’ kaq ndryshe i mban flokët në përditshmëri

Naser Rafuna është ndër aktorët më të njohur në vend, gjithmonë i angazhuar në projekte të ndryshme, kryesisht në televizion. Dikur e shihnim në serialin...

Këtë nuk e kishte pritur askush…Big Mama bëhet frizerkë…

Të kthehesh pas një kohe të gjatë dhe të kesh kaq energji për të vazhduar rrugën e lënë në gjysmë na e mësoi Big...

Vogëlushi në foto, sot është reper i njohur shqiptar

Artistët tanë kohë pas kohe hapin arkivat dhe bëhen nostalgjik duke nxjerrë fotografi nga fëmijëria. Reperi i njohur shqiptar, Stresi ka postuar një fotografi në...

Leonora Jakupi grimohet nga Sellma, duket mahnitëse!

Leonora Jakupi është këngëtarja e njohur shqiptare, me këngët e të cilës shumë jemi rritur. Por edhe pse ka shumë vite në skenë, kjo nuk...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË