6 C
Mitrovica
19 Mars, 2018 - 05:47:25

VIP-IN

Nuk mjafton martesa! Angelës bashkëshorti i bëri një dhuratë kaq luksoze…

Angela Martini ka disa ditë që është martuar me miliarderin romun, Dragos Savulescu. Ky veprim i saj bënë të kuptojmë që ajo ka gjetur shpirtin...

Ja me cilin aktor të ‘O sa mirë’ është shoqëruar Zanfina...

Pas largimit të përkohshëm nga muzika, Adelina Ismailin jemi duke e parë si aktore në serialin ‘ O sa mirë’. Ajo po e luan rolin...

Nermin e ka ‘zënë’ të dashur aktorin më të bukur turk

Selin Demiratar ishte aktorja që luajti rolin e e famshëm të Nerminit në serialin që tronditi shikuesit më fundin tragjik. Selin e cila u njoh...

Godet Luana, ja si e ‘lidh’ gjoksin qe të mos i...

Moderatorja e njohur shqiptare Luana Vjollca është bërë ndër femrat më te diskutuara kohëve të fundit, shkruan ORAinfo. E kjo vëmendja nuk erdhi rastësisht, por...

Zbulohet kush ia bëri frizuren interesante të Remit

Të gjithë e njohin me emrin Remi por emri i vërtetë i këngëtarit është Remzi Jakupi. Njihet për frizurën karakteristike dhe simpatike që të...

Njihuni me grupin ”Demorgon”

Grupi "Demorgon" ka qenë grup i Deathmetal. përndryshe kanë këngë edhe të stilit tjetër që ndoshta në të ardhmen do t'i inçizojnë. Përndryshe Elod...

Unikatil vjen me këngë të re

Sipas kërkesave të shumë fansave të Unikatil, pritet që shumë shpejtë të ketë muzikë të re nga Unikatil. Këtë lajm e ka shkruar vet Unikatil...

Geti nuk gjen kohë për Marinën, Luana ‘diss’ Getit, ia dhuron...

Geti dhe Marina nuk janë nga ato çiftet që e ekspozojnë martesën e tyre vazhdimisht në rrjetet sociale, përkundër kureshtjes së madhe të publikut. Njëri...

Dua Lipa jep lajmin e madh në urimin për Pavarësi

Pak minuta pas mesnatës, këngëtarja Dua Lipa është treguar tejet e kujdesshme në urim. Me të hyrë në 17 Shkurt, ajo ka shfrytëzuar rrjetet sociale...

E akuzuar vazhdimisht për fotoshopin, ‘shpërthen’ keq Elita Rudi…Kaq nervoz nuk...

Prezantuesja Elita Rudi është lodhur nga akuzat e shumta nga ndjekësit. Pas publikimit të fotografive në të cilat shfaqet provokative ajo është akuzuar për përdorim...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË