6 C
Mitrovica
16 Dhjetor, 2017 - 17:31:21

VIP-IN

Mbajeni frymën, gruaja e Koronados është një super femër!

Të gjithë ata që e kanë shikuar telenovelën e famshme meksikane ‘Por ti’, nuk mund t’iu shpëtojë nga memoria personazhi i frikshëm i Koronados. Luis...

Gresa mahnitëse për Vitin e Ri…Dy fustanat e saj glamuroz do...

Gresa Behluli u bë së pari e njohur si vajza e këngëtares shumë të dashur të muzikës popullore, Shkurte Fejza. Por, me realizimin e projekteve...

I mbulohet gruaja, reagimi i Kemalit befason

Burak Ozcivit mund të jetë mashkulli më i dëshiruar i femrave por ishte modelja dhe aktorja turke ajo e cila ia rrëmbeu zemrën atij. Dasma...

“Sheherzade” shfaqet tejet joshëse në fotografitë e fundit

Aktorja turke Berguzar Kore u bë e njohur me rolin e saj si “Sheherzadja” në serialin “1001 net”. Ajo shuhej për bukurinë e saj e...

Leonora iu ‘shashtris’ për Vitin e Ri, ja me çfarë grimi...

Leonora Jakupi që një kohë të gjatë mban titullin e më të bukurës dhe nuk e ka ndërmend ta lëshojë këtë titull. Këngëtarja kosovare kujdeset...

Çfarë ka ndodhur me Mihrije Brahan? Ja si duket fytyra e...

Mihrije Braha është këngëtarja e shumë dekadave në skenë dhe këngët e saj janë hite që i kanë mbijetuar kohës. Por vitet po ecin dhe...

Lulja del nga frizerka, ky detaj merr gjithë vëmendjen!

Bashkëshortja e këngëtarit Meda, Luljeta është një nga emrat për të cilën po shkruhet shumë në mediat rozë. Kjo për faktin edhe se ajo kohëve...

Mbulohet tërësisht Enca (Foto)

Enca Haxhiu është ndër këngëtaret e reja e cila gjithmonë ekspozon format bombastike të saj, shkruan GazetaBlic. Ajo është aktive edhe në rrjetet sociale e...

Publikohet “SHY” nga Diona Fona (VIDEO)

Ashtu siç ju kemi paralajmëruar ditë më parë, sapo është publikuar “SHY” nga Diona Fona, njofton Klan Kosova. Kënëgtarja sërish ka bashkëpunuar me studion RedBox...

Engjëllusha tash fillon edhe të provokojë

Vajza e Shyhrete Behlulit, Engjëllusha Salihu edhe pse ka pak kohë që ka filluar karrierën muzikore, brenda një kohe të shkurtër arriti që të...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË