6 C
Mitrovica
23 Prill, 2018 - 03:22:28

VIP-IN

Mohoi Shqipërinë, bëri lëmsh gjithë Greqinë, ç’do të bëj tani këngëtarja...

Eleni Foureira ose Entela Fureraj (identiteti i saj i vërtetë) është sot një nga këngëtaret e suksesshme të muzikës greke. Ajo nuk njihet vetëm për...

Andrra dhe Sinani festojnë përvjetorin…Surprizë e pabesueshme e priti sot Andrrën…

Janë njëri nga çiftet më dashura të shoubizit shqiptare, kurse Andrra përflitet shumë për pamjen e saj. Sot ky çift festojnë një përvjetor shumë të...

Mirsa Kërqeli ishte nusja më e bukur krah dhëndërrit më të...

Mirsa Kërqeli ishte këngëtarja e cila kishte mijëra fansa pas vetes në kohën sa ishte në skenë. Ende është e preferuara e tyre, por Mirsa...

Axhi Patris shkrihet pas mbesës së tij, publikon foton më të...

Axhi Patris u bekua me këtë titull nga vajza e vëllait,Robertit. Renee është ajo e cila mori dashurinë e gjithë familjes Berisha pasi ishte...

Liberta bëhet një ‘Kësulëkuqe’ e vërtetë, iu shkrin me këtë fustan...

Liberta Spahiu shquhet për paraqitjet e saj të bukura dhe me shumë stil gjatë cdo edicioni të “Prive”. Këtë herë Libi shfaqet shumë e bukur...

Gruaja e Sinan Vllasaliut iu ‘tranon’ me këtë frizurë interesante

Sinan Vllasaliu është i lumtur në jetën e tij familjare. E anëtari më i ëmbël i fmalijes, padyshim është gruaja e tij me të...

Besi dhe Xhensila japin lajmin e madh

Një nga çiftetmë të dashur dhe më të ndjekur në rrjetet sociale janë Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj. Pas martesës së bujshme të gjithë po...

Rita Ora mban koncert në Kosovë

Zyrtarë të përfshirë në organizim kanë konfirmuar ditë më parë se Rita Ora performon në Kosovë me rastin e 10 vjetorit të pavarësisë së...

Vajza nga Mitrovica ‘shashtrisë’ sheikët, nxjerr të pasmet gjigante në Dubai

Të gjithë i kemi parë dy bukuroshet e huaja Kim Kardashian dhe Anastasia Kvitko të cilat kanë tronditur botën me të pasmet e tyre...

Remzie Osmanin e vizitojnë mysafirët më të çuditshëm, ajo i pret...

Remzie Osmani ka treguar sa e kujdesshme është edhe ndaj shpendëve në këtë kohë dimri. Atë duket që e vizitojnë shpesh disa mysafira specialë për...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË