6 C
Mitrovica
16 Korrik, 2018 - 06:32:50

VIP-IN

Çka po ndodh me Rona Nishliun, sa shumë ka ndryshuar!

Prej 13 vitesh këngëtarja na u shfaq me flokë ”rasta”, por duket se tani kishte ardhur koha për të ndryshuar. Ajo ka vendosur t’i presë...

Shokon Bleona, mbulohet e tëra me këtë veshje nga metali

Bleona Qeretin rrallë mund ta shohim më veshje që ia mbulon pjesët provokuese të trupit të saj. Këngëtarja nga Shqipëria që synoi famë ndërkombëtare, u...

Brahim Osmanaj, për 5 muaj ka 5 këngë. Tani vjen me...

Se këndimi sa është profesion i zemrës, poaq është edhe profesion i mundimshëm si në aspektin profesional por edhe atë personal, tregon edhe mundi...

“N’dorë me një Henny”

Rap-Artisti Bryte së fundmi ka lajmëruar se është ne përfundim e sipër të videoklipi-t të tij më të ri “Henny” . Dhe jo vetëm ,...

Kleoniki Delijorgji dhe sukseset e saj si modele

Kleoniki lindi me 28 gusht 1996 në Janinë, Greqi. Lindi në një familje me baba biznesmen Mihal Delijorgji, dhe nënë kryekuzhieniere Majlinda Hetemaj. U...

Kjo është frizura më interesant që keni parë ndonjëherë! Ua sjell...

Fisnik Ademi është ndër aktorët më të njohur dhe më të dashur për publikun kosovar, shkruan ORAinfo. Së fundmi ai është bërë edhe më i...

Ju ka marr malli për detin, por kjo modele pushon e...

Njihuni me modelen ruse, Anastasia Kvitko, e cila është bërë shumë e njohur në Instagram për linjat e saj trupore, shkruan Gazeta Blic Bukuroshja është...

Ky gjest i Rita Orës për Kosovën do jua bëj zemrën...

Rita Ora është padyshim krenaria e shqiptarëve sa i përket industrisë muzikore shqiptare, dhe akoma më shumë e ka fituar këtë epitet me ardhjen...

“Mos t’menon që jena gjin t’egër” – Apeli i sigurimit gjatë...

Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora për 10 vjetorin e pavarësisë erdhi në Kosovë duke mbajtur një koncert. E që masat e sigurisë të jenë...

Aq nënë e përkushtuar është bërë Zajmina, shikoni se çfarë çizme...

Zajmina Vasjari, la anash karrierën e saj e iu përkushtua rritjes së fëmijës së saj, vajzës, Khloe. Ajo ka pak javë që ka sjellë në...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË