6 C
Mitrovica
22 Janar, 2018 - 09:11:05

VIP-IN

Harrojeni të gjitha, aktorja e ‘Çka ka shpija’ ju befason me...

Aktorja Majlinda Kasumovic ka kohë që nuk është pjesë e serialit ‘Çka ka shpija’, e cila njihej si vajza e Xhekut, shkruan Gazeta Blic. Mirëpo, pas...

Remzie Osmani konkurrente e artisteve të reja, do ju magjeps me...

Bilbili i Mushtishtit Remzie Osmani, është ndër këngëtaret më të dashura të muzikës popullore. Ajo ka kohë që po vjen me ndryshime si në stil...

A e keni ditur se Sabri Fejzullahu ka qenë deputet?!

Sabri Fejzullahun, të gjithë e njohim si një ndër këngëtarët më të vjetër sa i përket skenës muzikore. Mirëpo ndoshta nuk keni harruar kohën kur...

Sa shumë është plakur Zhadja, nuk njihet më

Giovanna Antonelli është aktorja që bëri bujë në publikun kosovar të pasluftës me rolin e saj të Zhadës. Ishte aktroja kryesore e serialit të parë...

Metamorfoza nga Suzana që ia ndryshoi pamjen e 21 vjeçares nga...

Suzana Mushkolaj vazhdon të befasoi me emisionin e saj “Metamorfoza nga Suzana”, emisioni i saj këtë javë ka zgjedhur një vajzë 21 vjeçare e...

Eni sfidon edhe Gretën, tregon se ka të pasme tejet të...

Këngëtaret nga Shqipëria janë bërë mjaft të komentuara në shtypin rozë. Ato përfliten për paraqitjet e tyre, projektet e më së shumti për format bombastike...

Tunçi u martua, po shikoni me çfarë nuse se!

Özgün Çoban është emri i aktorit të preferuar të publikut turk dhe jo vetëm. Ai me shumë profesionalizëm arriti të bëhet një prej aktorëve...

Kur Teuta dhe Kaia zgjohen nga gjumi, shikoni flokët e çrregulluara...

Teuta me mëngjes ka një arsye për të buzëqeshur, e kjo është pikërisht, Kaia, anatari më i vogël i familjes së saj. Teuta nuk nguron...

Upss, kapet Roberti duke i thënë ‘të ka lali shpirt’ kësaj...

Edhe pse ai si solist ka pak kohë që ka hyrë në skenën muzikore, edhe pse me muzikë ka vite që merrej. Roberti menjëherë pas...

E mbani mend ‘Bekirin’? Ai sot është mashkulli më tërheqës turk

Seriali turk “Jetë e hidhur”, ishte njëri ndër serialet më të pëlqyera në Kosovë. Personazhet kryesore ishin Nermini dhe Mehmet Kosova, të cilët u bënë...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË