VIP-IN

SK vjen me MIKMIK

Ref: ajo ik si mikmiku paret mu mi fiku e un ngaj mas saj   ajo ik si mikmiku paret mu mi fiku e un boj mas saj Rep1: pom bon me desht...

Xhirimet e kënges “Hakmarrja ” nga Prince Double H.

Në këtë këngë bëhet fjalë për vrasjet mes vëllaut me vëllaun (shqiptar me shqiptar ), dhe derdhja e gjakut sikur vrasjet e tilla që...

Céline Dion, zëri magjik i një ylli magjik

Nga Reis Mirdita Më 1980, nëna dhe vëllai Jacques, të bindur në mundësitë e saja bashkëpunuan me të dhe regjistruan këngën e parë Ce n’était...

“Moj Shqipëri” nga Fjolla Gashi

Fjolla Gashi është nga Suhareka dhe vjen me këngën "Moj Shqipëri". Kompozimin e muzikës e ka implementuar "Studio Galaxy" kurse tekstin e këngë e...

Leonora dhe Gold AG flasin për bashkëpunimin e tyre

Leonora Jakupi dhe Gold AG janë shprehur shumë të kënaqur me bashkëpunimin e lansuar për Pavarësi. Kënga përpos tetëvjetorit është bërë edhe si mesazh...

BlackLion lanson këngën kushtuar policëve të Kosovës

Artisti i ri, Diamant Sinant i njohur si BlackLion ka lansuar sonte këngën e titulluar “Kosovë”. Kënga e realizuar nga Presidenca LTD, më regji të...

Dhurata Ahmetaj rikthehet në skenë

Dhurata Ahmetaj të enjten për shkak të një helmimi u shtri në spital por tani ka marrë veten. Të hënën, Dhurata ka shijuar paditen në...

Pse Agnesa po ndihet si kukull?!

Bukuroshja shqiptare Agnesa Vuthaj, ka publikuar një foto në rrjetin e saj Instagram, transmeton parrotlla.net Ajo ndodhet në Tiranë për të realizuar photoshooting-un e radhës...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË