VIP-IN

PREMIERË: Ibish Shala vjen suksesshëm me këngën “Je si rrush”

“Je si rrush”, mbanë titullin kënga e këngëtarit pejan, e cila pritet të zgjoj vëmendjen e ndjekësve të shumtë që ai ka për momentin....

TVR – filloi mbreme Mix Show…

Ky show  tashme transmetohet ne terminin e rregullt cdo te Hene prej ores 21 . Gara ne modeling per femije – Model Kids , gara...

Mix Show filloi me xhirimet e para ne Bern…

Ky show perbehet nga rubrikat garuese – Model Kids , Cover Star dhe Star Shef si dhe te ftuarve te ndryshem nga  Zvicra dhe  mbare...

SK vjen me MIKMIK

Ref: ajo ik si mikmiku paret mu mi fiku e un ngaj mas saj   ajo ik si mikmiku paret mu mi fiku e un boj mas saj Rep1: pom bon me desht...

Xhirimet e kënges “Hakmarrja ” nga Prince Double H.

Në këtë këngë bëhet fjalë për vrasjet mes vëllaut me vëllaun (shqiptar me shqiptar ), dhe derdhja e gjakut sikur vrasjet e tilla që...

Céline Dion, zëri magjik i një ylli magjik

Nga Reis Mirdita Më 1980, nëna dhe vëllai Jacques, të bindur në mundësitë e saja bashkëpunuan me të dhe regjistruan këngën e parë Ce n’était...

“Moj Shqipëri” nga Fjolla Gashi

Fjolla Gashi është nga Suhareka dhe vjen me këngën "Moj Shqipëri". Kompozimin e muzikës e ka implementuar "Studio Galaxy" kurse tekstin e këngë e...

Leonora dhe Gold AG flasin për bashkëpunimin e tyre

Leonora Jakupi dhe Gold AG janë shprehur shumë të kënaqur me bashkëpunimin e lansuar për Pavarësi. Kënga përpos tetëvjetorit është bërë edhe si mesazh...

BlackLion lanson këngën kushtuar policëve të Kosovës

Artisti i ri, Diamant Sinant i njohur si BlackLion ka lansuar sonte këngën e titulluar “Kosovë”. Kënga e realizuar nga Presidenca LTD, më regji të...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË