6 C
Mitrovica
27 Maj, 2018 - 03:06:05

VIP-IN

Yllka në konkurrencë me koleget, ekspozon gjoksin me të madhe (FOTO)

Këngëtarja nga Gjakova kohëve të fundit ka filluar të marrë vëmendjen e gjithë shtypit rozë, shkruan Gazeta Blic. Ajo si asnjëherë më parë është duke i...

Fjolla dhe Elita shfaqen me veshje të njejta? ja sa provokuese...

Njëra këngëtare e tjetra prezantuese por nuk mund të themi që të dyat nuk janë tejet seksi, shkruan Gazeta Blic. Bëhet fjalë për këngëtaren Fjolla Morina...

Egzona bëhet si nuse, ja si duket me dallamë (FOTO)

Albatrit Muqiqi është ndër këngëtarët më të dashur për publikun shqiptarë, shkruan Gazeta Blic. Por, ajo që ka marrë vëmendjen më së shumti është nusja e...

Albërie Hadërgjonaj nuk shëndoshet fare, por nuk do ta besoni çfarë...

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj njihet për linjat e saj perfekte. Ani pse në moshë ajo ka arritur t’u bëjë konkurencë kolegeve të saj këngëtare të cilat...

Shpërthen Patrisi i nervozuar: Jam burri i përjetshëm i Tunës

Lidhja e tyre nisi befasishëm dhe u konsolidua shpejtë. Në pak muaj si çifti më i ri i shoëbizit shqiptar, Tuna Sejdiu dhe Patris Berisha...

Një super femër, ja si dukej në ditën e martesës Samira...

Sthefany Brito është aktorja braziliane e cila luajti rolin e Samirës në serialin e famshëm ‘O Clone’ . Të gjithë e mbëjnë mend në...

Upps! Meda kapet duke ia shikuar të pasmet Engjit

Engji hyri në mesin e këngëtarëve më të famshëm të muzikës popullore. Si e re dhe si vajza e Shyhretës ajo po gjen përkrahje...

Duda Balje do ta ‘tranojë’ Tiranën, kaq e bukur është bërë...

Duda Balje më shumë se në rubrikat e politikës, ajo po dominon rubrikën rozë, e kjo falë pamjes joshëse dhe linajve të mirëmbajtura. Duda e...

Vërehen detajet…Çfarë ndryshime ka bërë Engji, vajza e Shyhretes në gjoks?

Në krahë të së ëmës e cila ka vite në skenë, edhe Ëngjëllusha depërtoi fuqishëm, ku tashmë ka filluar edhe me projektet solo, shkruan...

Përlotët Big Mama nga ky mesazh që ka marrur…Nuk do ta...

E ndonjëherë mesazhet dinë të jenë po aq emocionuese, sa të shpijnë në lot, shkruan Kosovarja. E këtë rast i ka ndodhur Bigut, ku njëri...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË