30.5 C
Mitrovica
16 Gusht, 2017 - 15:09:04

VIP-IN

Nora dhe Roberti thonë se në dashuri s’ka inat, por a...

Nora Istrefi është e martuar me Robert Berishën, djali që është në skenë muzikore shqiptare ndoshta më gjatë sesa Nora. Qifti kanë kurorëzuar martesën e...

Vjen Gresa Behluli me hitin e verës “I jemi”

Tërë jeta artistike i ka shkuar nën hijen e nënës Shyhrete Behluli për çka me siguri mburret Gresa. Gresa Behluli tani vjen me një këngë...

Unikatil vjen me këngë të re

Sipas kërkesave të shumë fansave të Unikatil, pritet që shumë shpejtë të ketë muzikë të re nga Unikatil. Këtë lajm e ka shkruar vet Unikatil...

Kujt ia lëshoj vendin Labinot Tahiri?!!!

Një këngëtar që po hyn fuqishëm në estradën shqiptare është Ardian Rexhepi, për të cilin mund të themi se është pasardhës i Labinot Tahirit,...

Tringa, vjen me një këngë rrënqethëse – PA TY

Tringa Rexhepi, vajza nga Halifax, Nova Scotia në Kanada që tani është e angazhuar në Teatrin e Torontos, ka sjellur për shqiptarët kudo që...

Uragani “ALGLOBOS” pushton skenat muzikore shqiptare

Shkruan: Florim Zeqa Maratona muzikore e grupit "ALGLOBOS" nuk ka të ndalur. Fillimisht shpërthyen me video-klipin "Dua të jetoj", vazhduan me të dytin "Për ty...

Vjollca dhe Flamuri sjellin – Jetë e dyfishtë…

Riki Production lansoi këngën dhe videoklipin më ri të këngëtares së njohur Vjollca Buçaj e cila së bashku në duet me këngëtarin e ri...

Blerton Sadrija, fotografi ambicioz i shumë fytyrave publike / Foto

Emri i tij u përfol në shumë gazeta e portale, bëhet fjalë për të riun 23 vjeqar nga Qyteti i Ferizajit, njihët si një...

A këndon? 400€ Video Klipi, transmetimi në TV dhe intervista gjithëshqiptare!...

Jeni djal apo vajzë që keni talent për këndim por nuk i keni kushtet e mira materiale të keni edhe video klipin tuaj? Riki Production...

Olsa dhe Olta Miftari – Sa larg je o babi

Olsa dhe Olta këndojnë bukur, por kanë plasuar një temë të dhimbshme që shqiptarët i pëcjell gjithnjë, ndarja e familjes. Kjo është arsyeja që...

JU REKOMANDOJMË

TOP PUBLIKIMET

- Advertisement -