6 C
Mitrovica
16 Dhjetor, 2017 - 15:38:14

VIP-IN

Nuk i shpëtoi dot as kjo…Arian Çani e puthë edhe Big...

Këngëtarja Big Mama është një ndër personazhet me të komentuara të shoubizit shqiptar. Muaj më parë, ajo i ishte nënshtruar një ndërhyrje kirurgjike për zvogëlimin...

Nuk mjafton martesa! Angelës bashkëshorti i bëri një dhuratë kaq luksoze…

Angela Martini ka disa ditë që është martuar me miliarderin romun, Dragos Savulescu. Ky veprim i saj bënë të kuptojmë që ajo ka gjetur shpirtin...

Wow! Kjo nuk pritej…Geta tregon “sekretet” e Dafina Zeqirit dhe Anita...

Kampionia botërore e Fitnesit, Geta Beqa, e ftuar në “Top Show Magazinë” ka treguar ‘tekat’ dhe ‘sekretet’ e linjave perfekte të VIP-ave si Dafina...

Ja ndarjet e personazheve VIP që tronditën publikun në 2017-ën (Foto)

Jonida Maliqi dhe Gent Prizreni Këngëtarja e njohur e muzikës Jonida Maliqi ka qënë gjithmonë shumë e rezervuar për sa i përket jetës së saj...

Shikoni ndryshimin drastik qe ka bërë super mbesa e Sali Berishës...

E njohur ndryshe si “supermbesa” e ish-kryeministrit Sali Berisha, Dasara Malltezi, ka një personalitet shumë të veçantë, pëlqen të eksperimentojë dhe nuk ka asnjëherë...

Anxhelina Hadërgjonaj me fotosesion të ri, tregon shumë (FOTO)

Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj hyn në mesin e femrave më atraktive shqiptare. Ajo bashkë me nënën e saj, këngëtaren Albërie Hadërgjonaj jetojnë dhe veprojnë në Amerikë. Së...

A e dini se çfarë të dashuri ka Hyremi? Ja si...

Meyrem Uzerli është bjondja gjermano-turke e cila e vulosi famën me rolin e saj të Hyremit. Me po këtë rol erdhi edhe pranë publikut...

Afrim Muqiqi në darkë me gruan, të kombinuar mes vete do...

Afrim Muqiqi është prej këngëtarëve që ka një karrierë të gjatë në skenën kosovare. Është prej këngëtarëve më të kërkuar në dasma dhe nga...

E shtrirë në gjoksin e Medës: Lulja realizon fotot më të...

Është fundi i vitit dhe të gjithë VIP-at nxitojnë të sjellin surpriza të ndryshme për fasnat e tyre. E së fundi është bërë trend...

Ja sa ka ndryshuar Mahidevran, një nënë e përkushtuar me vajzën...

Me rolin e saj në serialin “Shekulli i madhërishëm” aktorja preku arritjet e mëdha në karrierë, duke u bërë e njohur për shumë shikues...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË