VIP-IN

Rattle – Vet ke gabu

Rattle sapo ka publikuar videoklipin e tij më të ri "Vet ke gabu". Kënga dhe teksti është punuar nga vet Rattle, ndërsa videoklipin e kanë...

Xhela ‘godet’ fort kamerierin

Këngëtari i muzikës popullore Xhela lansoi këngën e re të tij “Kamerier” me tekst dhe muzikë nga autori shumë i kërkuar Kreshnik Avdiu, i...

Teuta Krasniqi në rolin e saj të parë si artiste

Më siguri ju kujtohet seriali “Jeta e Një Toke” realizuar më një herë pas luftës në Kosovë. Teuta Krasniqi që tash më e njihni...

Liori sjell kengen dhe klipin me te ri – Heronjet

Pamjet vizuele qe na sjell ky klip,na ndalojne ne momentet e historise sonte  te lare me gjak. Vete Liori nuk e ka perjetuar pasi eshte vetem...

Fëmiu talent, dhe patriot!

Shkruan: Artan A. Ukaj Jo kot thonë se fëmijët me talent të theksuar, tërheqin vëmendjen e të gjithëve. I tillë është edhe ky djalosh i...

Mirsim vjen me kengen e tij te re “ekipa “

Mirsim Muzaqi ka vetëm 15 vjet, vjen nga Vushtrria dhe ka një talent të madh për Hip Hop. Ai vjen me një këngë të shpejtë...

Java e Modës Shqiptare në New York sjell ikonat me emër...

Nga Ermira Babamusta “Agjencia e Modës Shqiptare ka angazhur 20 modele të komuniteteve të ndryshme, jo vetëm shqiptare, të cilat do të prezantojnë kreacionet e...

DMK i mban në xhep të vogël reperat “VIP” Shqiptarë!

https://youtu.be/FOtLehoT6xE

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË