VIP-IN

Afërdita Dreshaj çmendurisht në dashuri me Jakub Kindl, feston katërvjetorin e...

Afërdita Dreshaj njihet si një nga femrat më seksi shqiptare. Tash, ajo po feston një përvjetor të rëndësishiëm. Këngëtarja e njohuri shqiptare, Afërdita Dreshaj, po...

Besojeni apo jo, ky është i dashuri i Kallashit

Valltarja Donjeta Kosumi, e njohur nga të gjithë me pseudonimin Kallashi, ka prezantuar të dashurin e saj. Deri më tani ajo e kishte "fshehur" të...

Olsa dhe Olta Miftari – Sa larg je o babi

Olsa dhe Olta këndojnë bukur, por kanë plasuar një temë të dhimbshme që shqiptarët i pëcjell gjithnjë, ndarja e familjes. Kjo është arsyeja që...

Seven Saraqi prap bombardon me “SHTINJA FLAKËN” dhe “EDHE NJO”

Seven Saraqi prap bombardon me një projekt të madh dhe diçka më të veçantë se klipet tjera. Dy këngë në të njejtin videoklip, njera "SHTINJA...

Morena Taraku tregon se kush ka shlif!

Morena Taraku diçka është nervoz, sepse ne këngën që e ka përcjell me video klip, ka plasuar një diss, kushedi ndaj kujt. T'i s'ke shlif...

Enca publikon këngën e re!

Enca ka publikuar projektin e ri te titulluar "Ciao''  te cilën e ka shoqëruar me një super videoklip. Enca ne videoklip shoqërohet nga një pjesë...

Dolores Shkëmbi triumfon në ‘Future Fashion Faces World 2016’

Një nga modelet më të mira që ka Shqipëria e që bënë pjesë në agjensionin më të madh të modës ‘Moda City’, Dolores Shkëmbi...

Fëmiu talent, dhe patriot!

Shkruan: Artan A. Ukaj Jo kot thonë se fëmijët me talent të theksuar, tërheqin vëmendjen e të gjithëve. I tillë është edhe ky djalosh i...

Tringa, vjen me një këngë rrënqethëse – PA TY

Tringa Rexhepi, vajza nga Halifax, Nova Scotia në Kanada që tani është e angazhuar në Teatrin e Torontos, ka sjellur për shqiptarët kudo që...

Tungjatjeta Oj Shqipni, thonë Motrat HOXHA

Motrat Hoxha vijnë me këngën e re me titullin "Tungjatjeta Oj Shqipni". Kjo këngë është publikuar në Youtube nga Produksioni "ARBONI" Teksti dhe muzika është shkruar...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË