6 C
Mitrovica
21 Tetor, 2018 - 16:16:10

VIP-IN

Adelina ia sheh hajrin martesës, jeta superluksoze…Kështu i ‘hedh’ dhuratat e...

Është martuar me biznismenin maqedonas 50 vjeçar. E këngëtarja Adelina Tahiri ia ka parë hajrin kësaj martese pasi që përmes rrjeteve sociale po tregon se...

Frizerja e tranformon nusën e ‘Hetemit’…Pamja e saj do t’iu lë...

Fisnik Ademi është ndër aktorët më të njohur dhe më të dashur për publikun kosovar, shkruan ORAinfo. Së fundmi ai është bërë edhe më i...

‘Zogu i Tiranës’ del publikisht me të dashurën e re, ja...

Hermes Nikaj i njohur me nofkën “Zogu i Tiranës” është një nga personazhet më të komentuar në media e rrjete sociale dhe sidomos për...

Xhakarta publikon foton më të bukur, vëmendja tek ora dhe unaza...

Seriali “O sa mirë” tashmë është ndër serialet më të dashura për publikun, shkruan ORAinfo. Ndër personazhet më të dashura tashmë është edhe Xhakarta e...

Nora Istrefi publikon foto nga shtrati…’Tmerron’ me gjendjen e saj…

Nora Istrefi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, shkruan ORAinfo. Ajo është shumë aktive edhe në mbrëmje e koncerte të ndryshme. Gjithashtu është...

Tuna ‘tmerron’ me pamjen e saj…Kaq shumë i është ‘shëmtuar’ fytyra...

Tuna është ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, shkruan ORAinfo. Ajo tashmë është nënë e një djali i cili është një fëmijë shumë...

Ish-burri ia merr asaj fëmijët…Shikoni ku i ka dërguar ata

Adriana Matoshi është ndër aktoret më të suksesshme kosovare, shkruan ORAinfo. Së fundmi ajo është aktive në serialin “O sa mirë” me rolin e Sasës...

Çfarë ka ndodhur!? Mihrija Braha në zi, tmerron me gjendjen e...

Mihrije Braha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, shkruan ORAinfo. Edhe përkundër faktit se ka shumë vite karriere në skenë, ajo vazhdon...

Moderatorja e njohur në muajin e tetë të shtatzënisë , dalin...

Ajo është një nga moderatoret më simpatike të ekranit shqiptar, shkruan GazetaBlic. Me ëmbëlsinë e saj ajo ka arritur të fitoj zemrat e njerëzve që...

‘Xhbanja” e serialit “O sa mirë” publikon fotografi me djalin e...

Ajo u bë e njohur për rolin e saj si “Xhbanja” në serialin komik “O sa mirë”, shkruan GazetaBlic. Bëhet fjalë për Arjola Demirin e...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË