VIP-IN

Uragani “ALGLOBOS” pushton skenat muzikore shqiptare

Shkruan: Florim Zeqa Maratona muzikore e grupit "ALGLOBOS" nuk ka të ndalur. Fillimisht shpërthyen me video-klipin "Dua të jetoj", vazhduan me të dytin "Për ty...

Vjollca dhe Flamuri sjellin – Jetë e dyfishtë…

Riki Production lansoi këngën dhe videoklipin më ri të këngëtares së njohur Vjollca Buçaj e cila së bashku në duet me këngëtarin e ri...

Blerton Sadrija, fotografi ambicioz i shumë fytyrave publike / Foto

Emri i tij u përfol në shumë gazeta e portale, bëhet fjalë për të riun 23 vjeqar nga Qyteti i Ferizajit, njihët si një...

A këndon? 400€ Video Klipi, transmetimi në TV dhe intervista gjithëshqiptare!...

Jeni djal apo vajzë që keni talent për këndim por nuk i keni kushtet e mira materiale të keni edhe video klipin tuaj? Riki Production...

Olsa dhe Olta Miftari – Sa larg je o babi

Olsa dhe Olta këndojnë bukur, por kanë plasuar një temë të dhimbshme që shqiptarët i pëcjell gjithnjë, ndarja e familjes. Kjo është arsyeja që...

Dolores Shkëmbi triumfon në ‘Future Fashion Faces World 2016’

Një nga modelet më të mira që ka Shqipëria e që bënë pjesë në agjensionin më të madh të modës ‘Moda City’, Dolores Shkëmbi...

Sead Xhema lanson klipin e tij të parë…

E shtuna për Seadin do të ishte kulmi i përjetimit që nga fillimi i realizimit të ëndrrës së tij drejt skenës muzikore , pasi...

Valton PIRECI do të përfaqëson KOSOVËN ne BULLGARI

Manekeni Valton PIRECI është 23 vjecar nga Prizreni ka marr pjesë në garën e bukurisë MISS & MISTER PAVARESIA 2016 në Prizren nën organizimin...

Vjen kënga më e re “Kulmi i xhelozisë”

Këngëtarët e njohur të muzikës popullore, Kumrie Mustafa dhe Besim Krasniqi sapo kanë lancuar këngën e tyre të re “Kulmi i xhelozisë” me muzikë...

Premierë: Lindi Mehmeti – Në adresën e vjetër

Premier : Lindi Mehmeti - Ne Adresen e Vjeter Texti : Rijad Bajramali Orkestrimi : Bini Nebihu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË