VIP-IN

Kështu ‘shkrihet’ Adelina Tahiri pas të dashurit!

Para pak kohësh, u dha deklarata e shumëpritur, nga këngëtarja shkupiane Adelina Tahiri, shkruan Kosovarja. Bëhet fjalë, për romancën që po përjeton Adelina në krahët...

Ja ku i gjen ky mot me borë sot, Shyhreten e...

Shyhrete Behluli është këngëtarja e njohur shqiptare e muzikës popullore e cila ndryshe njihet edhe si një nga këngëtaret më të dashura për publikun. Edhe...

A e keni ditur se Leonora e ka vëllain kaq bukurosh

Leonora Jakupi është nga këngëtaret e vetme që mban larg medieve jetën e saj private, shkruan Sovrani. info Shumë të rralla janë momentet kur ajo...

Sabri Fejzullahu publikon projektin e ri ”Ti” (video)

Këngëtari i njohur kosovar Sabri Fejzullahu ka publikuar projektin e tij më të ri me titull “Ti”. 2Step është kujdesur për tekstin, ndërsa Valter Beqo...

Dashurie Bilaj shpallet “Miss Super Model Internacional 2017”

Dashurie Bilja kudo ku shfaqet, shkëlqen. Këngëtarja dhe missi me dy kurora kryesore, sapo ka rrëmbyer edhe një çmim tjetër. Biondja që shpesh është krahasuar...

Prindërit e shitën për 22 euro, ndërsa sot e njeh dhe...

Është një aktor, regjisor, këngëtar kinez. Ka lindur në Hong Kong. Në fillimet e veta ai njihej me nofkën SingLung (Dragoi), ndërsa karriera e tij...

Kjo bukuroshe 70 për qind të vitit e kalon e zhveshur!...

Fansat absolutisht janë turbulluar kur e kanë parë reperin The Weeknd duke u përqafuar dhe puthur me ish të dashurën e këngëtarit Justin Bieber,...

Bëhen bashkë reja e Ibrahim Rugovës dhe gruaja e Kadri Veselit,...

Blerina Kllokoqi Rugova është një nga kreatoret më të suksesshme dhe më të kërkuara shqiptare. Shumë fytyra publike tashmë ia kanë besuar asaj punën, e...

I martuar me vajzën shqiptare, deputeti nga Australia rrëfen njohjen me...

Në një artikull nga e përditshmja australiane shkruhet rreth familjes së politikanit Jonathon Duniam, i cili është i martuar me një grua shqiptare. Në rrëfimin...

Leonita gatoi pite për Granitin, Arbnora gatuan petulla për Taulantin

Vëllezërit e famshëm Xhaka, janë ndër futbollistët më të pëlqyer për shqiptarët. Ata kanë arritur t’i bëjnë të gjithë krenarë me sukseset e tyre. Graniti aktualisht...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË