6 C
Mitrovica
19 Nëntor, 2018 - 20:08:23

VIP-IN

SK – Ti po thu

Teksti: Shpat Kermeni (SK) Instrumental: Crank On The Beat RecMixMaster: Nushi Music

Bryte dhe Kennz vijnë me QUICK

Ensar Maxhuni i njohur me pseudonimin Bryte vjen me nje videoklip ne bashkpunim me Kennz Rushiti,i cilin eshte videoklipi i dyt i tij po...

Amantia së shpejti publikon projektin e ri!

Amantia ska të ndalur, kësaj here ajo ka një befasi për ''Mantiasit'' e saj. Ajo është duke punuar në një projekt të ri që do...

Premtimi dhe Fatmir Kida publikojnë këngën: Mas Miri

htë publikuar kënga e paralajmëruar nga Premtimi dhe Fatmir Kida e titulluar “Mas Miri”. Bashkëpunimi i dy këngëtareve sjellë një kënge të bukur dhe ritmike....

Fëmiu talent, dhe patriot!

Shkruan: Artan A. Ukaj Jo kot thonë se fëmijët me talent të theksuar, tërheqin vëmendjen e të gjithëve. I tillë është edhe ky djalosh i...

GentB ft. LordMc – Çdo moment

Qysh të rinj,Gent Bublaku dhe Benard Fazliu kanë filluar të merren me muzikë.Ata nga moshatarët e tyre njihen si talenta të veqantë në shkruarjen...

PREMIERË: Ibish Shala vjen suksesshëm me këngën “Je si rrush”

“Je si rrush”, mbanë titullin kënga e këngëtarit pejan, e cila pritet të zgjoj vëmendjen e ndjekësve të shumtë që ai ka për momentin....

A ka të dashur Amantia? Ja si shprehet ajo…

Dje nepër mediat online u përfol shumë rreth dashurisë se re të Amaties, ku flitej që është në një lidhje të re dashurie me...

TVR – filloi mbreme Mix Show…

Ky show  tashme transmetohet ne terminin e rregullt cdo te Hene prej ores 21 . Gara ne modeling per femije – Model Kids , gara...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË