VIP-IN

Befasojnë “Stupcat”! Jemi tre vllazën prej një nane, baba s’na u...

Ata janë aktorët më të dashur të publikut shqiptar. Me projektet e tyre komike, shpesh bëhen pjesë e pandashme e përditshmërisë sonë, madje batutat e...

Moleri ndihet shumë me fat për gruan e tij (FOTO)

Shpëtim Desku është njëri nga moderatoret më të pëlqyer shqiptarë. Ai me batutat e shumta të tij,intervistat,ngacmimet ka arritur të krijojë një audiencë të madhe...

Roberti më emocional se kurrë…Ja dedikimi i tij për Norën dhe...

Çifti Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë shumë të pëlqyer për publikun. Dashuria e tyre është bekuar me një vajzë që e kanë pagëzuar me...

Rihanna femra më me influencë në botën e modës për 2017-ën

Platforma e kërkimit mbi modën ”Lyst” ka kurorëzuar zyrtarisht këngëtaren Rihanna si femrën më të famshme më me shumë influencë për vitin 2017. Çdo gjë...

Agnesa Vuthaj vjen me poza provokuese, pozon gjysmë e zhveshur (FOTO)

E njohur për të gjithë ne tashmë si ‘Miss Kosova’, epitet të cilin vazhdon të mban ndër vite, shkruan Gazeta Blic. Është fjalë për bukuroshen...

Me këtë fustan transparent, Liberta Spahiu pa të brendshme (FOTO)

Personifikohet ndër prezantueset më ‘hot’ shqiptare, shkruan Gazeta Blic. Tash e disa vite është pjesë e ekranit televiziv e cila befason çdo javë me risitë të...

Luana tejet e zjarrtë me këto paraqitje, ja si duket (FOTO)

Moderatorja shqiptare Luana Vjollca di gjithmonë të sjell befasira edhe në pamjen e saj. Përveç energjisë të jashtëzakonshme që ka, Luana është shumë e nxehtë...

Rikthehet fuqishëm Tuna, shikoni sa e nxehtë duket (FOTO)

Tuna Sejdiu ka filluar të shfaqet çdoherë e më shumë aktive, sidomos kohëve të fundit. Ajo është duke na befasuar me pamjen e saj e...

Teuta shfaqet me kapele tejet interesante…Me këtë rast jep një lajm...

Teuta Selimi është një nga këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar. Ajo njihet për zërin e saj, por edhe koncertet e shumta, shkruan Indeksonline. Teuta...

Nuk do ta besoni që është ajo, ja si dukej Teuta...

Sa ka ndryshuar aktorja? Teuta Krasniqi është njëra ndër aktoret më të njohura dhe të dashura për publikun. Teuta karrierën e saj si aktore e...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË