VIP-IN

Angelina Jolie nuk i ndahet elegancës edhe në temperaturat e ulëta...

Temperaturat ishin nën zero në mbrëmjen e së premtes në qytetin e New Yorkut. Por, kjo nuk e ka shqetësuar aktoren e famshme hollivudiane, Angelina...

Surpriza e fundvitit: Adelina Ismaili rikthehet në Festivalin e Këngës në...

Një këngëtare mjaft e njohur do të jetë pjesë e Festivalit të Fundvitit në RTSH. Kozeta Kurti- zëdhënëse e Fest ‘56 na ka zbuluar...

Motra e bën në ‘hall’ Engjin me këtë grim

Engji u bë pjesë e estrëdës dhe si e tillë po mundohet të jetë konkuruese në këtë treg. Ajo këtë fundvit u pa në...

Afrona një nuse tradicionale, ja si i qet pitet

Afrona nuk i lë anash ushqimet tradicionale pavarësisht se janë me shumë kalori. Ajo bën përjashtime me raste duke i shijuar këto ushqime. Në rrjetet...

Me një torte interesante, ja si e surprizoi Shyhretja Leartën

Learta ndihet me fat që u bë pjesë e familjes së Shyhretës. Fatë saj ajo u bë pjesë e mediave, e që një gjë...

Tuna me frizurën më të çuditshme, ja çka iu bëri flokëve...

Tuna pas një ndërpreje për shkak të lindjes së djalit të saj tani po rikthehet më në formë se kurrë. Ajo dëshiron të merr...

Nuk do ta besoni sa vite i ka mbushur Learta

Learta u martua në një moshë shumë të re dhe që nga dita e martesës ajo erdhi pranë publikut edhe pa qenë e një...

Motrat Mustafa dhe Remzia, përfundimisht e largojnë Shkurtën për hatër të...

Raporti mes Shyhretës dhe Shkurtës është ai që gjithmonë zgjon kureshtjen e publikut për marrëdhëniet mes ‘Bilibilave të Mushtishtit’. Edhe pse nuk flasin mes vete,...

U nda nga i dashuri në prag të martesës, Big Mama...

Big Mama është ndarë nga i dashuri pak para dasmës. Duket si një ngjarje shokuese për çdo femër, megjithatë, Big-u ka treguar dhe një...

Sasa vesh fustanin më të bukur ndonjëherë, do t’iu shkrijë me...

Fama e Adriana Matoshit u bë masive qysh me rolin e saj të Sasës në serialin e popullarizuar ‘O sa mirë’. Adriana tani më shumë...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË