VIP-IN

Çmimi marramendës i këpucëve të Morena Tarakut!

Morena Taraku përveç që komentohet për jetën e saj luksozë, ajo shpesh është në qendër të vëmendjes edhe për dukjen e saj. Ish-missi ka befasuar...

Shokon Angela Martini, ngre fustanin lart…Zbulon më shumë se ç’duhet…

Angela Martini konsiderohet si njëra ndër modelet më te mira. E vetëdijshme për format e saj trupore ajo asnjëherë nuk heziton që t’i ekspozojë ato. Angela...

Jeta luksoze e Morena Tarakut…Do t’iu çmend vetura e saj e...

Bukuroshja Morena Taraku, vite më parë ka qenë Miss Kosova, ndërsa tani i është kthyer muzikës në të cilën rrugë po ecën mjaftë mirë,...

Yllka del nga frizerka, kaq bukuroshe nuk e keni parë asnjëherë!

Yllka Gashi është ndër aktoret më të dashura dhe më të suksesshme kosovare, shkruan ORAinfo. Tash e një kohë të gjatë nuk e kemi parë...

Rihanna fejohet me miliarderin saudit, ja unaza e fejesës!

Muaj më parë këngëtares së njohur botërore, Rihanna i është zbuluar lidhja me miliarderin, Hassan Jameel. Në paraqitjen e saj të fundit, Rihanna ka shtuar...

Moleri dhe gruaja e tij shkëlqejnë në mbrëmje, merr gjithë vëmendjen…

Shpetim Desku së fundi po i ofron fansave të tij imazhe nga jeta e tij private me gruan dhe fëmijët e tij. E për jetën...

Me këtë fustan elegant, Dhurata Dora ekspozon të pasmet e saj

Dhurata Dora është ndër këngëtaret më të reja të skenës muzikore, e cila ka bërë një ndryshim drastik me pamjen e saj. Që nga fillimi...

Motra e Rita Orës i thotë diçka Era Istrefit

Vajzat shqiptare po depërtojnë dhe po kryesojnë nëpër top lista botërore, dhe këto nuk janë të pakta, duke filluar nga Rita Ora, Dua Lipa...

U nda nga Lukas, po shikoni me çfarë super mashkulli është...

Giovanna Antonelli është aktorja e cila fitoi simptainë e të gjithë atyre që e shikuan serialin ‘O Clone’ me rolin e saj kryesor si...

Nusja e Albatritit e punëson kunatën

Gruaja e Albatrit Muqiçit, Egzona, nuk është nga ato femra që presin çdo gjë nga bashkëshorti. Ndonëse është martuar në një familje këngëtarësh të dëshmuar...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË