VIP-IN

Edhe “Bilbilat e Mushtishtit” kanë nisur ta zbulojnë gjoksin

Disa nga emrat më të njohur të muzikës shqiptarë janë bërë se bashku për festat e fund vitit, shkruan Gazeta Blic. Emrat më të njohur...

Yllka gjoks e këmbë jashtë në mes të “meshkujve të uritur”

Është shëndrruar në një nga emrat më të komentuar. Yllka Kuqi ka qenë temë e medieve rozë këto kohë për shkak se ka filluar ta...

Shpendi e Fisniku në darkë, vëmendjen e marrin bashkëshortet e tyre...

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti dhe deputeti nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje të shoqëruara nga bashkëshortet janë duke marrë pjesë në një...

Nervozohet gjatë xhirimeve Mahmut Ferati, grindet keq me Shaqir Cërrvadikun

Tashmë kanë nisur xhirimet për festat e fundvitit, ku përveç argëtimit në prapaskena ka momente jo edhe aq të mira. Një moment i tillë ka...

Nora pa të brendshme, ky fustan transparent tregon gjithçka (FOTO)

Nora Istrefi është ndër këngëtaret më seksi të estradës tonë, shkruan Gazeta Blic. Këtë na ka dëshmuar çdoherë me këto linja trupore kaq perfekte të cilat...

Elita Rudi befason pa grim

Elita Rudi është njëra ndër fytyrat më të bukura të ekranit shqiptar, madje edhe linjat e bëjnë të cilësohet si një femër tejet atraktive,...

Drenicaku i “O Sa Mirë” me tre pasaporta

Jeton Zogiani është një nga aktorët më të dashur të publikut.  Ai me rolin si “Drenicaku” në serialin komik “O Sa Mirë”, me batutat e...

Zbulohet se a flasin Mahmuti dhe Shyhretja mes vete

Mahmut Ferati dhe Shyhrete Behluli janë ndër artistët më të përfolur sidomos për hitet e mëdha që kanë krijuar. Ata para disa viteve ishin në...

Luana ia huq përsëri, tani i kthehet libri anash

Luana Vjollca është një nga moderatoret shqipatre që për vite me rradhë e kemi parë të moderojë në ekranin e Top Channel. Më së shumti...

A ka bërë operacione plastike vajza e Shyhrete Behlulit?

Engjëllusha Salihu është vajza e këngëtares së madhe të muzikës popullore Shyhrete Behluli. Tashmë edhe Engji që një kohë i është futur tregut muzikor duke...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË