6 C
Mitrovica
19 Mars, 2018 - 05:47:00

VIP-IN

Marina më në fund vesh fustanin për qejfin e vjehrrës, dhe...

Marinën rrallë mund ta shihni me një ‘fustan’ serioz, prandaj kur ndonjëherë ajo ‘gabon’ duhet memorizuar mirë pamjen e saj. Nusja e Getiti duket se...

As reja e Remzies nuk i reziston kësaj…!

Është ndër fytyrat tashmë më të komentuara. Në rrjetet sociale dita ditës ndanë momente të ndryshme me ndjekësit e shumtë, shkruan Kosovarja. Vajza kaçurrele dhe sy...

Feridja kaq të vjetër e ka nënën, po kaq shumë e...

Seyma Korkmaz është aktroja që me rolin e Feridës bëri popullaritet edhe në publikun shqiptar. Ajo është shumë e përfolur në media, të cilës edhe...

Nuk do ta besoni sa e vjetër është Sevgi, shikoni fytyrën...

Aktorja turke që fitoi famë në publikun shqiptar me rolin e saj të Sevgit, e që aktron rolin e një gruaje të moshuar, befasoi...

A është dobësuar Egzona? Kjo foto i zbulon të gjitha

Është ndër nuset më të komentuara të estradës e njëkohësisht edhe më të suksesshmet, duke qenë se udhëheq dy biznese. Rreth pamjes së saj komentohet...

Nuk do e besoni sa kushton një varëse e Encës!

Këngëtarja Enca Haxhia ka publikuar në rrjete sociale një foto paralajmëruese për klipin e saj më të fundit me titull “Dua” që pritet të...

Lori Hoxha shfaqet ekzotike nga pushimet (Foto)

Trashëgimtarja e Top Channel Lori Hoxha duket se po i shijon pafund ditët e pushimeve të saj ekzotike. Këtë mëngjes ajo ka publikuar në rrjete sociale...

Tulet e tepërta sikur po i ‘shpërthejnë’ edhe në këtë pjesë...

Blerona Zeqiri rrallë herë komentohet për punën që ajo bën, shkruan GazetaBlic. Format e saj trupore zënë një vend të rëndësishëm për atë se çka...

Arta Bajrami publikon fotografi të vajzës së saj, shikoni sa është...

Këngëtarja Arta Bajrami ka vite që ka krijuar familjen e saj, shkruan GazetaBlic. Ajo tashmë ka tre fëmijë, dy vajza dhe një djalë. Edhe pse i...

Çfarë po ndodh me çiftin Tuna dhe Patrisi? A tregon ky...

Ndonëse shumë fat në muzikë, por jo edhe në dashuri! Flasim për këngëtarën Tuna ku çdo lidhje e saj e dashurisë ka qenë krye lajm...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË