11 C
Mitrovica
22 Gusht, 2017 - 07:07:27

VIP-IN

Olsa dhe Olta Miftari – Sa larg je o babi

Olsa dhe Olta këndojnë bukur, por kanë plasuar një temë të dhimbshme që shqiptarët i pëcjell gjithnjë, ndarja e familjes. Kjo është arsyeja që...

Dolores Shkëmbi triumfon në ‘Future Fashion Faces World 2016’

Një nga modelet më të mira që ka Shqipëria e që bënë pjesë në agjensionin më të madh të modës ‘Moda City’, Dolores Shkëmbi...

Sead Xhema lanson klipin e tij të parë…

E shtuna për Seadin do të ishte kulmi i përjetimit që nga fillimi i realizimit të ëndrrës së tij drejt skenës muzikore , pasi...

Valton PIRECI do të përfaqëson KOSOVËN ne BULLGARI

Manekeni Valton PIRECI është 23 vjecar nga Prizreni ka marr pjesë në garën e bukurisë MISS & MISTER PAVARESIA 2016 në Prizren nën organizimin...

Vjen kënga më e re “Kulmi i xhelozisë”

Këngëtarët e njohur të muzikës popullore, Kumrie Mustafa dhe Besim Krasniqi sapo kanë lancuar këngën e tyre të re “Kulmi i xhelozisë” me muzikë...

Premierë: Lindi Mehmeti – Në adresën e vjetër

Premier : Lindi Mehmeti - Ne Adresen e Vjeter Texti : Rijad Bajramali Orkestrimi : Bini Nebihu

”Publikohet” Intrumentali i këngës Kryt Nalt nga…

Nga: Sytrim Berisha Një instrumental është publikuar në YouTube  duke  ngjallur  reagime  se mund të jetë  Intrumentali i këngës ''Kryt Nalt'' këngë  e cila  pritët...

SK – PRISHTINA

Projekt i ri nga SK i titulluar Prishtina. Ne kete projket behet fjale per jeten e rrugeve te Prishtines. Teksti : SK Instrumental: Aton Beatz RecMix : Nushi...

LENA vjen me videoklipin me të ri muzikor “NJË SI TI”

Këngetarja nga Kukësi LENA është 23 vjeçare dhe studion në Shkodër. LENA ka marrë pjesë në shumë festivale të muzikës dhe tani ka realizuar videoklipin...

Shkelzen Hasani dhe multitaskingu i tij

28 Vjeçari ferizajas Shkelzen Hasani është fotomodel i kompanisë së njohur të mobiljerisë IKEA në Zvicërr dhe disa butiqeve ne Laussane. Përpos fotomodelizmit Shkelzeni është...

JU REKOMANDOJMË

TOP PUBLIKIMET

- Advertisement -