VIP-IN

Rita, e mrekullueshme para koncertit në Barcelonë

Rita Ora do të jetë mes yjeve të botës së muzikës, por jo vetëm në festivalin “S.H.A.R.E.” në Barcelonën që do të mbahet ditën...

Luana Vjollca publikon projektin e radhës me titull “Vetëm Ty”

Luana Vjollca ka lansuar projektin e ri të saj muzikor. Kënga duket ritmike dhe me një ndjesi të veçantë verore. Luana kohë më parë publikoi...

Ermonela Jaho, performancë e mahnitshme në Mynih. Publiku mbetet i mrekulluar

Ermonela Jaho sjell një interpretim të jashtëzakonshëm në rolin e Anxhelikës, duke përcjellë një brishtësi të thellë përmes një toni plot dritë dhe më...

Pas ndarjes nga vajza e Jozefina Topallit, Luiz Ejlli bën deklartën...

Ejlli më përpara ka qënë në një lidhje dashurie prej vitesh me vajzën e ish kryeparlamentares Jozefina Topalli. Ndarja e tij nga Megi u...

Në mes të koncertit, Ermal Mamaqi i kërkon diçka Beyonces(Video)

Beyonce & Jay Z kanë performuar mbrëmjen e shkuar në stadiumin “Allianz Riviera”, në Nice, Francë, para mijëra fansave. Ermal Mamaqi i cili ka qenë i...

Kolona zanore e filmit të 25 të “James Bond”, do t’i...

Tashmë është zyrtare: Dua Lipa do të këndojë kolonën zanore të filmit “James Bond”, në hapat e gjigandëve të muzikës botërore. Shqiptarja 22-vjeçare sfidoi këto...

Oriola “trondit” bregdetin e jugut me foton provokuese

Ju kishte munguar Oriola? Modelja më sexy shqiptare është kthyer edhe më tunduese. Ajo me siguri është një nga 'dallgët' më të fuqishme për...

Albërie Hadërgjonaj e penduar për operacionin plastik: Dua hundën time

Këngëtarja shqiptare, është shfaqur e penduar për ndërhyrjet kirurgjikale. Ju e shikoni sot nga ekrani dhe aludoni shpeshherë se çfarë operacionesh plastike ka bërë këngëtarja...

Motra e Besit tregon ditët e para me Ajkën

Vetëm pak ditë më parë çifti I njohur I showbizit shqiptar, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u bënë prindër për here të pare me...

Luana me klip të ri, një blonde e parezistueshme

Me sa duket këtë verë Luana Vjollca nuk di të ndalet. Pas bashkëpunimit me këngëtarin shkodran Bujar Qamili, Luana ka publikuar një video të...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË