VIP-IN

TVR – filloi mbreme Mix Show…

Ky show  tashme transmetohet ne terminin e rregullt cdo te Hene prej ores 21 . Gara ne modeling per femije – Model Kids , gara...

Mix Show filloi me xhirimet e para ne Bern…

Ky show perbehet nga rubrikat garuese – Model Kids , Cover Star dhe Star Shef si dhe te ftuarve te ndryshem nga  Zvicra dhe  mbare...

“Ku Gabum” e Flori Mumajesit , vjen më ndryshe nga Arbër...

Këngëtari Arbër Maliqi nga Gjilani ka realizuar cover-in e këngës “Ku Gabum” të këngëtarit më në emër Flori Mumajesi. Duke e sjellë në një frymë...

SK vjen me MIKMIK

Ref: ajo ik si mikmiku paret mu mi fiku e un ngaj mas saj   ajo ik si mikmiku paret mu mi fiku e un boj mas saj Rep1: pom bon me desht...

Rattle – Vet ke gabu

Rattle sapo ka publikuar videoklipin e tij më të ri "Vet ke gabu". Kënga dhe teksti është punuar nga vet Rattle, ndërsa videoklipin e kanë...

Veton Brahimaj, gjakovari që përfaqëson bukurinë Shqiptare

Foto e parë Quhet Veton Brahimaj dhe është nga Gjakova. Është 17 vjeçar. Foto e dytë Vetoni hobi ka modelizmin dhe ka fituar disa çmime deri më...

Model Kids fillon në TVR

Deri me tani kane aplikuar me teper se 130  femije jo vetem nga Zvicra por edhe nga Gjermania,  Austria , Skandinavia  , Amerika ,...

Mirsim vjen me kengen e tij te re “ekipa “

Mirsim Muzaqi ka vetëm 15 vjet, vjen nga Vushtrria dhe ka një talent të madh për Hip Hop. Ai vjen me një këngë të shpejtë...

DMK i mban në xhep të vogël reperat “VIP” Shqiptarë!

https://youtu.be/FOtLehoT6xE

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË