VIP-IN

E veshur në të zeza, modelja e njohur pozon pa të...

Vajza e Eli Farës, Marina Fara është ndër modelet më të komentuara në shtypin rozë. Në çdo paraqitje të saj, ajo na befason me imazhet...

Katër vjeçarja Odesa Memaci bëhet superylli i rrjeteve sociale

Odesa Memaci është vetëm katër vjeç, por është një ndër fashion blogeret e vogla më të njohura në rrjete sociale. Ajo propozon stile të ndryshme...

Ja sa kushtoi vetura luksoze e Alban Mehmetit

Ditë më parë përmes rrjeteve sociale kemi parë që këngëtari Alban Mehmeti ka blerë një veturë të re të tipit ‘Porsche’ . Këngëtari ishte i...

Luana me poza provokuese, linjat e saj për t’u admiruar (Foto)

Luana Vjollca është moderatorja më e mirë e estradës tonë. Ajo të mahnitë me linja trupore perfekte, e cila këto i shfaq në çdo paraqitje të saj. Madje...

Linjat e Kim Kardashian marrin vëmendjen, ja si duket (Foto)

Në një mbrëmje të bamirësisë për Spitalin e Fëmijëve të Los Anxhelesit ka marrë pjesë edhe Kim Kardashian. Me një fustan të veçantë dhe një...

Ashley Graham ka sjellë poza përvëluese (Foto)

https://www.instagram.com/p/BcXYo7aHFK7/?taken-by=theashleygraham Ashley Graham ka sjellë pozapërvëluese nga fotosesioni i saj për revistën “Vogue Italia”. Modelja e madhësisë së plotë ka ndezur imagjinatën e fansave të saj,...

A ju kujtohet Norma e ‘Pasioneve të fshehta’ – Ja si...

Kanë kaluar shumë vite që nga koha e transmetimit të serialit “Pasionet e fshehta” . Por sërish aktorët kryesore të këtij seriali mbahen mend,...

Çfarë ka ndodhur me fytyrën e Dafina Zeqirit?

E keni parë pas çdo ndryshimi në fytyrën e saj, po e njëjta vlen edhe kur flitet për stilin e saj për të cilin...

Kur Nora dhe Roberti filluan lidhjen, ishin kaq simpatik

Sot janë çifti më i komentuar në media, Nora dhe Roberti këtë intensitet të komentimit në media kishin qysh se ata prezantuan lidhjen e...

Mahmuti po plaket, ja sa fort e përqafojnë fëmijët e tij

Mahmut Ferati ka krijuar një karrierë të pasuruar për një kohë të gjatë. Ai në publik mbahet mend për këngën e tij folklorike. Përgjatë këtyre...

Përcjellni GazetaOra.com

411,273FansaPëlqeje
3,336NdjekësitNdjekës
0AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË