6 C
Mitrovica
19 Janar, 2018 - 22:11:39

VIP-OUT

Learta bëhet ‘kukull’ në butikun e saj….Kështu mundohet t’i fshehë kilogramët…

Learta Jakupi është reja e këngëtares së njohur të muzikës popullore, Shyhrete Behlulit, transmeton ORAinfo. Ajo u bë e njohur për shkak të vjehrrës së...

Remzie Osmani në ditëlindjen e shoqes…’Tmerron’ me pamjen e saj atje…

Remzie Osmani është ndër këngëtaret me të dashura për publikun tonë, shkruan ORAinfo. Pos për këngët e saj, ajo është e njohur edhe për elegancën...

Zanfina Ismaili është bërë ‘vajzë shtëpie’…’Tmerron’ me pamjen e saj sot…

Zanfina Ismaili u bë njëra ndër këngëtaret më të dashura dhe më atraktive të skenës sonë, vitë më parë, shkruan ORAinfo. Në fillim ajo u...

Menaxheri i “On Records” ofendon rëndë Getinjon dhe Mozzik

Ditë më parë, dy reperët Mozzik dhe Getinjo kanë njoftuar se janë larguar nga “On Records”. Dyshja kanë bërë të ditur se me të dalë...

Prezantuesi shqiptar i ngre fustanin modeles duke zbuluar më shumë se...

Prezantuesi shqiptar Ervin Kurti, kësaj radhe ka publikuar një fotografi shumë interesante në Facebook. Ai shihet teksa ia ka kapur fustanin modeles Lei Kraja, duke...

Menaxheri i “ON Records” publikon videon ku Mozzik kishte pranuar se...

Label-i “ON Records” ka qenë shumë i përfolur këto ditë në media, kjo pasi dyshja e famshme e vëllezërve Mozzik dhe Getinjo u larguan. Megjithëse...

Prezantueses së RTK-së i dalin në pah operacionet plastike…I zbulon vet...

Brikena është ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë, shkruan ORAinfo. Pospër prezantimin e saj ajo njihet gjithashtu edhe si...

Shyhrete Behulit i zbulohet fytyra e ‘vërtetë’ pa grim…Do të ‘tmerroheni’...

Është këngëtarja më e përmendur në mediet rozë, si për jetën private po ashtu për karrierën. E kemi parë në stile të ndryshme, me grim...

Kengetari serb vjedh këngën e Young Zerkës (VIDEO)

Bëhet fjalë për këngëtarin serb Milit Kitic i cili ia vodhi Zerkës këtë hit. “Lucifer” quhet kënga të cilën këngëtari serb vendosi ta publikonte vetëm...

“Merr flakë” Instagrami me fotot e Samantha Sepulveda

Janë të shumta fotografitë e saj të postuara në Instagram ku duket shumë ‘hot’. Bëhet fjalë për modelen e njohur Samantha Sepulveda, shkruan Gazeta...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË