VIP-OUT

Rita Ora së bashku me OBSH lansojnë logon e koronavirusit: Ju...

Organizata Botërore e Shëndetit dhe UNICEF kanë zgjedhur këngëtaren shqiptare Rita Ora për të lansuar logon dhe fondacionin për të ndihmuar në luftën kudër...

Teksti i këngës së Dua Lipa bëhet hit për koronavirusin: Mos...

Dua Lipa ka krijuar një këngë që i përshtatet shumë mirë situatës që bota po kalon me koronavirusin. Vargjet e këngës “Don’t start now”...

Idris Elba zbulon sëmundjen nga e cila vuan pasi rezultoi me...

Disa ditë pasi u diagnostifikua me koronavirus, aktori I njohur Idris Elba është shprehur se është mirë.Ndër të tjera, aktori nxiti fansat që të...

Yjet e kinemasë me koronavirus, aktori i Game of Thrones rezulton...

Koronavirusi nuk ka kursyer as yjet e kinemasë, teksa shumë aktorë të njohur kanë rezultuar pozitiv. Aktori i njohur i serialit Game of Thrones, Kristofer...

Koronavirusi infekton edhe aktoren e njohur, partnerja e James Bond në...

Koronabvirusi ka infektuar shumë personazhe të njohur dhe aktorë të Hollyëood-it. Një ndër to është edhe Olga Kurylenko, e cila ka luajtur rolin e...

Dafina Zeqiri sfidon Kim Kardashian me pamjen e saj

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri ka mahnitur publikun me pamjen e saj. Ajo ka sfiduar kësaj here dhe supermodelen Kim Kardashian, e cila lë në...

Pas pak, Daddy Yankee dhe “Despacito” do të ndezin Tiranën

Këngëtari i njohur nga Porto Riko, Daddy Yankee ka arritur në Tiranë. Ai do të performojë gjatë mbrëmjes në sheshin “Skënderbej” në Tiranë. Daddy Yankee...

Demi Lovato u drejtohet qendrave të rehabilitimit nga droga pas mbidozës...

Demi Lovato dy ditë më parë u shtrua me urgjencë në spital, pasi kishte konsumuar mbidozë heroine. Teksa lajmi qarkulloi në të gjitha portalet...

Rita e tepron keq këtë herë, topless dhe shoqja që “luan”...

Rita Ora është një prej femrave më të ndjekura e më të komentuara të showbizit. Përveçse në muzikë, ajo është mjaft aktive në profilin...

I uron datëlindjen JLO-s, Rita Ora: Ti je frymëzimi i jetës...

Rita Ora është një ndër këngëtaret shqiptare që ka arritur famë në rrafshin ndërkombëtar. Kjo ka bërë që bukuroshja jonë të takojë shumë personalitete të...

Përcjellni GazetaOra.com

413,354FansaPëlqeje
3,340NdjekësitNdjekës
48AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË