6 C
Mitrovica
19 Mars, 2018 - 05:37:20

VIP-OUT

Këta janë binjakët që shpenzuan 15 mijë paund për tu dukur...

Binjakët Matt dhe Mike Schlepp nga Arizona kanë shpenzuar £15,000 në operacionet plastike për tu dukur si aktori i famshëm. Kaluan muaj të tërë në...

Fotoja duke simuluar seksin oral, do t’i kushtoj 5 milionë dollarë...

Paraqitjet e saj të fundit në aspektin e modës, vërtetë janë problematike, por edhe më provokues janë edhe interpretimet e saj në skenë me...

Egzonës i shpëton një detaj jo shumë i këndshëm në këtë...

Ndonëse ajo shfaqet gjithmonë e grimosur e kuruar ne detaj, jo gjithçka duket ashtu se si shpesh na jep përshtypjen se Egzona ka një...

Atifete Jahjaga në gjykatë për divorc

Ish-Presidentja e Kosovës ka marrë një vendim të rëndësishëm për sa i përket jetës së saj private. Ajo, sipas “Prive” ka vendosur të ndahet nga...

Edhe Afrona Dika nuk i shpëton ndërhyrjeve, ja si duket me...

Afrona Dika cilësohet si një femër me bukuri mjaft të veçantë të cilën e pati fat këngëtari i shumë përfolur Blero, shkruan Kosovarja. Çifti lirisht...

Edhe një ndarje, merr fund martesa e çiftit të famshëm

Jennifer Aniston dhe Justin Theroux njoftuan të enjten se po ndaheshin vetëm dy orë pasi Page Six i kërkuan përfaqësuesve të tyre që të...

Transgjinorja e famshme shqiptare në ditët e fundit të jetës: ‘Asgjë...

Edona James është transgjinorja më e famshme shqiptare, e cila që në moshë të vogël emigroi familjarisht në Gjermani. 30-vjeçarja në moshën 23-vjeçare bëri një...

Provokon ‘Sasa’, del veç me reçipeta

Aktorja Adriana Matoshi është emër shumë i dashur për publikun. Tash e një kohë, aktorja është e angazhuar në serialin ‘O sa mirë’, në të...

Enca-Noizy, Roza Lati-Aurela Hoxha, sherret më të spikatura të 2017-ës (Foto)

Vitit 2017 po I vjen fundi. Shtatëzanitë, lindjet, martesat dhe debatet mes yjeve të shoëbizit shqiptar kanë qënë mjaft të bujshme, duke zënë vendet...

Nxehet keq situata, Shpëtim Desku e nxjerrë jashtë emisionit pas këtij...

Këtë javë i ftuar në emisionin n’Kosovë Show, është këngëtari nga Kosova me famë botërore, Ardian Bujupi, Derisa po intervistohej këngëtari Bujupi, një shok i...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË