6 C
Mitrovica
23 Shtator, 2018 - 02:20:59

VIP-OUT

Shkenda Dubova pozon komplet e zhveshur!

Por Shkenda në fotografinë e fundit të postuara e tepron! Shfaqet komplet e zhveshur teksa pozon e mbuluar vetëm me disa gjethe që mezi ia...

E dhimbshme: Kështu e vuajtën fëmijët e VIP-ve ndarjen e prindërve!

Sot, nuk është aspak e pazakontë të dëgjosh për ndarje mes çiftesh, por lirisht mund të thuhet se është bërë ‘in’ një gjë e...

Katie na çudit, tregon gjoksin para fotografit

Ajo ja ka treguar komplet gjoksin një fotografi derisa ka dal në një mbrëmje argëtuese e organizuar nga një kompani e të brendshmeve në...

Rita Ora me vallëzim erotik – (Video)

Tashmë jemi mësuar ta shohim Rita Orën në sete të nxehta fotosh, por gjithashtu edhe reklama kontroverse dhe provokative, por me reklamën më të...

Adoleshentja shndërrohet në kufomë të gjallë në tentimin për t’u dukur...

Një adoleshente 19 vjeçare nga Irani, Sarah Tabar, ka kryer rreth 50 operacione në pjesën e fytyrës dhe ka humbur peshë në mënyrë që...

Egzonës i shpëton një detaj jo shumë i këndshëm në këtë...

Ndonëse ajo shfaqet gjithmonë e grimosur e kuruar ne detaj, jo gjithçka duket ashtu se si shpesh na jep përshtypjen se Egzona ka një...

Nxehet keq situata, Shpëtim Desku e nxjerrë jashtë emisionit pas këtij...

Këtë javë i ftuar në emisionin n’Kosovë Show, është këngëtari nga Kosova me famë botërore, Ardian Bujupi, Derisa po intervistohej këngëtari Bujupi, një shok i...

Rita “ndez” Francën!

Pas koncerteve të shumta të saj, njëri prej të cilëve edhe në sheshin “Skënderbej” në Tiranë, tashmë për Rita Orën është koha për pushime. Këngëtarja...

Norës po i dështojnë buzët nga operacionet

Nora Istrefi nuk ka mundur që të qëndrojë natyrale në skenë dhe të bëjë karrierën me pamjen që ka pasur qysh në fillim. Këngëtarja e...

Rastësi! Shyhretja dhe Floriani me pallto të njëjtë?

Meqenëse janë fytyra publike, këngëtarët tanë i kushtojnë shumë rëndësi paraqitjeve publike. Tashmë jemi në sezonën e ftohtë se secilin e shohim me veshje të...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË