6 C
Mitrovica
23 Prill, 2018 - 03:27:17

VIP-OUT

Këta janë binjakët që shpenzuan 15 mijë paund për tu dukur...

Binjakët Matt dhe Mike Schlepp nga Arizona kanë shpenzuar £15,000 në operacionet plastike për tu dukur si aktori i famshëm. Kaluan muaj të tërë në...

Flet Jonida Maliqi: “Ja arsyeja përse u ndava nga bashkëshorti…”

Ndarja e Jonida Maliqit nga bashkëshorti i saj prej 17-vitesh bëri bujë të madhe mediatike disa muaj më parë. Ajo njihet për natyrën e rezervuar...

Jehona Dreshaj me gjoksin më të madh në vend

Motra e këngëtares dhe modeles Afërdita Dreshaj, Jehona, po çmend botën mashkullore. Jo vetëm për bukurinë e saj, Jehona dallohet më shumë edhe për "asetet"...

Plaka 80-vjeçare dhuron të brendshme Moderatorit në emision live, Zogu Tiranes...

I ftuar në emisionin Kojshia Show, këtë javë është Zogu Tiranes dhe plaka 80-vjeçare që quhet “Halla”. Zogu Tiranes, ka folur për shumë gjëra në...

Rastësi! Shyhretja dhe Floriani me pallto të njëjtë?

Meqenëse janë fytyra publike, këngëtarët tanë i kushtojnë shumë rëndësi paraqitjeve publike. Tashmë jemi në sezonën e ftohtë se secilin e shohim me veshje të...

Çmendet moderatorja shqiptare, në borë me të brendshme!

Një nga femrat më të nxehta shqiptare ka habitur me publikimin e saj më të fundit. Einxhel Shkira ka vendosur të sfidojë temperaturat duke realizuar...

Arian Çani bën ndryshim drastik në pamje, habit të gjithë (Foto)

Gazetari i njohur shqiptar, Arian Çani, i ka kapur të gjithë të papërgatitur me ndryshim drastik që ka bërë në pamjen e tij. Si kurrë...

Arian Çani bën ndryshim drastik në pamje, habit të gjithë (Foto)

Gazetari i njohur shqiptar, Arian Çani, i ka kapur të gjithë të papërgatitur me ndryshim drastik që ka bërë në pamjen e tij. Si kurrë...

“Meshkuj mos i lyeni flokët”, nëse shkelni këtë urdhër jeni të...

Për të qenë myslimanë të mirë meshkujt në Turqi, nuk duhet t’i lyejnë më flokët e tyre. Është ky vendimi i fundit që censuron meshkujt...

Dy aktoret nuk flasin mes vete? Ja çfarë thotë Teuta…

Në mediet rozë kanë qarkulluar thashetheme se marrëdhëniet mes dy aktoreve kosovare nuk janë aq të mira. Bëhet fjalë për Yllka Gashin dhe Teuta Krasniqin,...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË