6 C
Mitrovica
19 Gusht, 2018 - 09:08:15

VIP-OUT

Fjolla Morina përfundon në spital, kjo është gjendja e saj…

Eshtë ndër këngëtaret më të përmendura në ditët e sotme, e cila së fundmi ishte pjesëmarrëse edhe në spektaklin e Këngës Magjike. Ajo bën një...

Nxehet keq situata, Shpëtim Desku e nxjerrë jashtë emisionit pas këtij...

Këtë javë i ftuar në emisionin n’Kosovë Show, është këngëtari nga Kosova me famë botërore, Ardian Bujupi, Derisa po intervistohej këngëtari Bujupi, një shok i...

E keqja ndejk ‘Dance with me’, lëndohet një prej konkurentëve

Diçka nuk po shkon mirë që prej fillimit të spektaklit ‘Dance with me’.  Pas largimeve të bujshme të shumë konkurentëve, duket se spektaklit nuk i...

Nexhat Osmani publikon këtë foto të çuditshme me fëmijët e bashkëshorten!

Emri i tij është ndër më të njohurit për të gjithë ata që pëlqejnë muzikën popullore. Është ky këngëtari i njohur Nexhat Osmani, vëllai i...

Çfarë ka ndodh kështu me gjoksin e Kaltrina Selimit

Kaltrina Selimi u bë e njohur në talent show-n ‘Dua të jëm’ aty u vlerësua tej mase për vokalin dhe u shpall fituese në...

Habit “Zogu i Tiranës”: Skënderbeu s’ka ekzistuar kurrë, është thjeshtë një...

Hermes Nikaj, i njohur gjerësisht si “zogu i Tiranës”, nuk ndalet së surprizuari dhe së habituri me deklaratat e tij, Mëngjesin e sotshëm ai...

Ylli Limani:Festivali i RTSH-së zhgënjim, nuk marr kurrë pjesë

Ylli Limani ka qenë një ndër të ftuarit e emisionit “Thumb” me Aulonën dhe Fatmën.  Ai është pyetur nga gazetarja, përse nuk ka marr...

E dashura e deputetit trondit “Zonë e Lirë”, vjen lakuriq në...

Me mënyrën se si shfaqur sonte në emisionin “Zonë e Lirë”, këngëtarja Iva Aliko ka shokuar të gjithë shqiptarët, përjashto të zotit të studios,...

Veshja e çuditshme e Katy Perry

Këngëtarja e hitit “Chained to the Rythm” ka shokuar të gjithë me një veshje të çuditshme në mbrëmjen e ‘Met Gala 2017’. Katy Perry mbërriti...

Këngëtari grek në hall: Më thonë që jam shqiptar, përdorues droge...

Giorgos Giasemis është një këngëtar i njohur në skenën greke, i cili ka folur për jetën dhe karrierën e tij, si dhe ka sqaruar...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË