VIP-OUT

Gjoksi i Rihanës pothuajse del nga fustani në Grammy

Ajo kurrë nuk ka pasur frikë të provojë gjërat e ndaluara gjatë një shfaqje. Rihanna i dha daljes së djeshme në skenën e Grammy Award...

Melania e Donald Trump drejt ndarjes

Përvjetori i 13-të i martesës së Donald dhe Melania Trump erdhi dhe shkoi pa u përmendur në familjen presidenciale të Amerikës. Më datë 22 janar...

Në këtë gjendje se keni parë asnjëherë Nora Istrefin, duket tmerrësisht...

Këngëtarja nga Prishtina është cilësuar çdoherë si seks bombë e skenës tonë muzikore, shkruan Gazeta Blic. Bëhet fjalë për Nora Istrefin e cila ka qenë...

Lajmi i fundit: Këngëtarja e njohur shqiptare ndahet nga bashkëshorti

Një prej historive më jetëgjata mes artistësh mund të ketë marrë fund. Eneda Tarifa dhe partneri i saj prej shumë vitesh, Erjon Zaloshnja, mund të...

Learta bëhet ‘kukull’ në butikun e saj….Kështu mundohet t’i fshehë kilogramët…

Learta Jakupi është reja e këngëtares së njohur të muzikës popullore, Shyhrete Behlulit, transmeton ORAinfo. Ajo u bë e njohur për shkak të vjehrrës së...

Remzie Osmani në ditëlindjen e shoqes…’Tmerron’ me pamjen e saj atje…

Remzie Osmani është ndër këngëtaret me të dashura për publikun tonë, shkruan ORAinfo. Pos për këngët e saj, ajo është e njohur edhe për elegancën...

Zanfina Ismaili është bërë ‘vajzë shtëpie’…’Tmerron’ me pamjen e saj sot…

Zanfina Ismaili u bë njëra ndër këngëtaret më të dashura dhe më atraktive të skenës sonë, vitë më parë, shkruan ORAinfo. Në fillim ajo u...

Menaxheri i “On Records” ofendon rëndë Getinjon dhe Mozzik

Ditë më parë, dy reperët Mozzik dhe Getinjo kanë njoftuar se janë larguar nga “On Records”. Dyshja kanë bërë të ditur se me të dalë...

Prezantuesi shqiptar i ngre fustanin modeles duke zbuluar më shumë se...

Prezantuesi shqiptar Ervin Kurti, kësaj radhe ka publikuar një fotografi shumë interesante në Facebook. Ai shihet teksa ia ka kapur fustanin modeles Lei Kraja, duke...

Menaxheri i “ON Records” publikon videon ku Mozzik kishte pranuar se...

Label-i “ON Records” ka qenë shumë i përfolur këto ditë në media, kjo pasi dyshja e famshme e vëllezërve Mozzik dhe Getinjo u larguan. Megjithëse...

Përcjellni GazetaOra.com

410,995FansaPëlqeje
3,336NdjekësitNdjekës
0AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË