Shpallje

VIP-OUT

Adoleshentja shndërrohet në kufomë të gjallë në tentimin për t’u dukur...

Një adoleshente 19 vjeçare nga Irani, Sarah Tabar, ka kryer rreth 50 operacione në pjesën e fytyrës dhe ka humbur peshë në mënyrë që...

Këngëtarja shqiptare shantazh “yllit” të Milan: Dua 250 mijë euro për...

Shqiptarja Anita Latifi që u bë e njohur pak vite më parë në Gjermani si pjesëmarrëse në një program për talentet në muzikë. Më...

Morena ‘kopjon’ Encën…Shfaqet e veshur me pallton e njejtë me të…

Bukuroshja Morena Taraku, vite më parë ka qenë Miss Kosova, ndërsa tani i është kthyer muzikës në të cilën rrugë po ecën mjaftë mirë,...

Françeska Jaçe “ndez” rrjetin me fotot e saj me të brendshme

Françeska Jaçe vijon të mbajë të larta temperaturat me fotografitë që publikon në rrjetet sociale. Vajza që u bë e njohur nga “Big Brother” ka...

Shkenda Dubova pozon komplet e zhveshur!

Por Shkenda në fotografinë e fundit të postuara e tepron! Shfaqet komplet e zhveshur teksa pozon e mbuluar vetëm me disa gjethe që mezi ia...

Në ditën e flamurit Morena ekspozon vetëm të pasmet

Morena Taraku është modelja dhe këngëtarja e njohur nga Kosova e cila shquhet për pamjen e saj ka mahnitur me fotografin e fundit Ajo ka...

A e dini se prej çkahit ‘tutet’ Dani, ja si lutet?!...

Kaq fobi ka Dani nga fluturimi, shikoni se si lutet në avion Ai është parë në një fotografi që e ka postuar menaxheri i Gjikos,...

Katie na çudit, tregon gjoksin para fotografit

Ajo ja ka treguar komplet gjoksin një fotografi derisa ka dal në një mbrëmje argëtuese e organizuar nga një kompani e të brendshmeve në...

Robert Aliaj: Stop patriotizmit si mbeturinë e djegshme në sherbim të...

Robert Aliaj ka bërë një koment kritik të cilin e ka publikuar në faqen e tij personale në Instagram. Ai ka kritikuar ata që...

Detajet e arrestimit të të dashurit të Viola Spiros, 4 femra...

4 femra, dy prokurore të Amsterdamit, një oficere e sektorit investigativ në Holandë dhe një tjetër në Itali ishin ato që zbuluan bosin e...