Shpallje

VIP-OUT

Dy aktoret nuk flasin mes vete? Ja çfarë thotë Teuta…

Në mediet rozë kanë qarkulluar thashetheme se marrëdhëniet mes dy aktoreve kosovare nuk janë aq të mira. Bëhet fjalë për Yllka Gashin dhe Teuta Krasniqin,...

Ja çfarë problemi i shkaktuan reshjet e shiut Kidës në Tiranë

Këngëtarja e talentuar, Orhidea latifi e njohur si Kida tek ne, ka anuluar koncertin e saj në Tiranë për shkak të reshjeve dhe vërshimeve...

Modelja e famshme ekspozon gjinjtë gjigant, kurrë më provokuese – (Foto)

Modelja e re britanike tashmë disa herë ka dëshmuar se nuk ka aspak turp të tregoj format seksi të trupit në veshje provokuese, por...

Adoleshentja shndërrohet në kufomë të gjallë në tentimin për t’u dukur...

Një adoleshente 19 vjeçare nga Irani, Sarah Tabar, ka kryer rreth 50 operacione në pjesën e fytyrës dhe ka humbur peshë në mënyrë që...

Këngëtarja shqiptare shantazh “yllit” të Milan: Dua 250 mijë euro për...

Shqiptarja Anita Latifi që u bë e njohur pak vite më parë në Gjermani si pjesëmarrëse në një program për talentet në muzikë. Më...

Morena ‘kopjon’ Encën…Shfaqet e veshur me pallton e njejtë me të…

Bukuroshja Morena Taraku, vite më parë ka qenë Miss Kosova, ndërsa tani i është kthyer muzikës në të cilën rrugë po ecën mjaftë mirë,...

Françeska Jaçe “ndez” rrjetin me fotot e saj me të brendshme

Françeska Jaçe vijon të mbajë të larta temperaturat me fotografitë që publikon në rrjetet sociale. Vajza që u bë e njohur nga “Big Brother” ka...

Shkenda Dubova pozon komplet e zhveshur!

Por Shkenda në fotografinë e fundit të postuara e tepron! Shfaqet komplet e zhveshur teksa pozon e mbuluar vetëm me disa gjethe që mezi ia...

Në ditën e flamurit Morena ekspozon vetëm të pasmet

Morena Taraku është modelja dhe këngëtarja e njohur nga Kosova e cila shquhet për pamjen e saj ka mahnitur me fotografin e fundit Ajo ka...

A e dini se prej çkahit ‘tutet’ Dani, ja si lutet?!...

Kaq fobi ka Dani nga fluturimi, shikoni se si lutet në avion Ai është parë në një fotografi që e ka postuar menaxheri i Gjikos,...