VIP-OUT

Justin Timberlake realizon klipin,Jessica Biel protagoniste në të (FOTO)

Justin Timberlake nuk e ka patur të nevojshme të shikonte shumë larg, gjatë kohës kur po xhironte videon e tij të re.Kjo sepse jessica...

Motra e Besit tregon ditët e para me Ajkën

Vetëm pak ditë më parë çifti I njohur I showbizit shqiptar, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u bënë prindër për here të pare me...

Dua Lipa ka arsye për të festuar, 15 milionë ndjekës në...

Dua Lipa është një ndër artistet më të famshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Bukuroshja jonë po vazhdon me sukses të sjell këngë të reja si...

Degjeneron ‘Dance With Me’, koregrafi Albi Nako i thotë aktores bukuroshe:...

Mbrëmjen e djeshme në spektaklin “Dance With Me”, Albi Nako i ka lënë të gjithë pa fjalë teksa ka dhënë gjykimin e tij për...

Noizy dhe Cozman do të përballen në gjykatë

Ishte pikërisht data 13 shtator e vitit 2016, rreth orës 17:15 ku në parkingun para hotelit “Swiss Diamond”, ndodhi një përleshje mes dy prej...

Kim Kardashian e tepron me të pasmet

Super ylli Kim Kardashian tashmë është e njohur për imazhet provokuese që publikon në rrjetet sociale. Shpesh, ajo e bën qëllimisht këtë gjë për të...

Çka i tha Rocky Balboa të birit…! SHUMË INSPIRUESE…

“Bota nuk është një fushë e bukur me lule. Është e mbushur me sfida dhe nuk do t’ia dijë aspak se sa i fortë...

Rita “ndez” Francën!

Pas koncerteve të shumta të saj, njëri prej të cilëve edhe në sheshin “Skënderbej” në Tiranë, tashmë për Rita Orën është koha për pushime. Këngëtarja...

Kendall është thjesht.. perfekte! Fotot me bikini në Instragam bëjnë gjithmonë...

Kendall Jenner është shfaqur e mrekullueshme në një foto te postuar në Instagram. Modelja e njohur ka treguar format e saj perfekte me bikini...

Robert Aliaj: Stop patriotizmit si mbeturinë e djegshme në sherbim të...

Robert Aliaj ka bërë një koment kritik të cilin e ka publikuar në faqen e tij personale në Instagram. Ai ka kritikuar ata që...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË