VIP-OUT

Gili e pagrimosur rrugëve të Austrisë…Tmerron me pamjen e saj…

Gili është ndër këngëtaret më të dashura për publikun e muzikës popullore dhe asaj zbavitëse, shkruan ORAinfo. Gili është aktive në rrjetet sociale, ku bën...

Pse i lëshuan burrat këto këngëtare?

Të gjitha u martuan të reja, u ndanë nga bashkëshortet dhe i rriten fëmijët e tyre. Ndonëse të reja e të pashme, asnjëra nga to...

Nuses së Albatritit i dështon fotoshopi, shikoni kilogramet e saj!

Egzona e Albatritit që një kohë të gjatë po mundohet të fshehë linajt e saj duke menduar që nuk janë ‘konkuruese’ me koleget e...

Në këtë gjendje se keni parë asnjëherë Nora Istrefin, duket tmerrësisht...

Këngëtarja nga Prishtina është cilësuar çdoherë si seks bombë e skenës tonë muzikore, shkruan Gazeta Blic. Bëhet fjalë për Nora Istrefin e cila ka qenë...

Habit “Zogu i Tiranës”: Skënderbeu s’ka ekzistuar kurrë, është thjeshtë një...

Hermes Nikaj, i njohur gjerësisht si “zogu i Tiranës”, nuk ndalet së surprizuari dhe së habituri me deklaratat e tij, Mëngjesin e sotshëm ai...

Pas ndarjes nga vajza e Jozefina Topallit, Luiz Ejlli bën deklartën...

Ejlli më përpara ka qënë në një lidhje dashurie prej vitesh me vajzën e ish kryeparlamentares Jozefina Topalli. Ndarja e tij nga Megi u...

E keqja ndejk ‘Dance with me’, lëndohet një prej konkurentëve

Diçka nuk po shkon mirë që prej fillimit të spektaklit ‘Dance with me’.  Pas largimeve të bujshme të shumë konkurentëve, duket se spektaklit nuk i...

Dua Lipa ka arsye për të festuar, 15 milionë ndjekës në...

Dua Lipa është një ndër artistet më të famshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Bukuroshja jonë po vazhdon me sukses të sjell këngë të reja si...

Kendall është thjesht.. perfekte! Fotot me bikini në Instragam bëjnë gjithmonë...

Kendall Jenner është shfaqur e mrekullueshme në një foto te postuar në Instagram. Modelja e njohur ka treguar format e saj perfekte me bikini...

Kim Kardashian e tepron me të pasmet

Super ylli Kim Kardashian tashmë është e njohur për imazhet provokuese që publikon në rrjetet sociale. Shpesh, ajo e bën qëllimisht këtë gjë për të...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË