VIP-OUT

Fotoja duke simuluar seksin oral, do t’i kushtoj 5 milionë dollarë...

Paraqitjet e saj të fundit në aspektin e modës, vërtetë janë problematike, por edhe më provokues janë edhe interpretimet e saj në skenë me...

Këngëtares kosovare i dalin të brendshmet në koncert (FOTO)

Fjolla Morina gjithmonë di sitë befasoj me paraqitjen e saj në evente, videoklipe, si dhe në përditshmërinë e saj, e sukseset e saj e...

Genta iu ‘trishton’ me pamjen, nuk duket aspak mirë

Genta Ismajli jo rrallë herë është shembull për fansat e saj. Megjithatë me paraqitjen e fundit ajo ka dëshpëruar me stilin e saj. Këngëtarja e njohur...

Gili e pagrimosur rrugëve të Austrisë…Tmerron me pamjen e saj…

Gili është ndër këngëtaret më të dashura për publikun e muzikës popullore dhe asaj zbavitëse, shkruan ORAinfo. Gili është aktive në rrjetet sociale, ku bën...

Nuses së Albatritit i dështon fotoshopi, shikoni kilogramet e saj!

Egzona e Albatritit që një kohë të gjatë po mundohet të fshehë linajt e saj duke menduar që nuk janë ‘konkuruese’ me koleget e...

Ja shkaqet e vdekjes së artistit të njohur!

Menaxheri i grupit të mirënjohur ‘Maroon 5’ dhe vëllai i aktorit Jonah Hill, Jordan Feldstein, ka ndërruar jetë si pasojë e një arresti kardiak...

Ndërron jetë në moshën 99-vjeçare animatori i Tom & Jerry

Animatori i cili dizajnoi disa nga personazhet vizatimorë më të dashur për njerëzit, Bob Givens ka ndërruar jetë në moshën 99-vjeçare. Vajza e tij Marian...

Vajza e Eminemit edhe pak edhe zhveshet komplet!

Ajo është vajza e një prej reperëve të njohur të famshëm. E sytë të gjithë I kanë kthyer tek Hailie Scott, e cila ka postuar...

Kylie Jenner vazhdon të fshihet

Sërish mungon Kylie. Kardashianët kanë publikuar fotografinë e tyre të Krishtlindjeve, por as në të nuk shihet Kylie Jenner. Kjo është jashtëzakonisht e çuditshme pasi fotografia...

Këngëtarja më e nxehtë: Të gjitha daljet e saj shokuese (FOTO)

Ajo është një yll në rritje. Një ndikim në karrierën e saj duket se ka fakti që vishet në mënyrë kaq provokuese. Bëhet fjalë për...

Përcjellni GazetaOra.com

411,103FansaPëlqeje
3,335NdjekësitNdjekës
0AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË