VIP-OUT

Kosova me kodin telefonik +383 edhe në këtë aplikacion

Pas Viber-it, edhe në WhatsApp numrave telefonik nga Kosova do t’u ndërrohet prefiksi në +383. Kodi zyrtar telefonik i Kosovës +383, tashmë ka filluar të...

Çmendet moderatorja shqiptare, në borë me të brendshme!

Një nga femrat më të nxehta shqiptare ka habitur me publikimin e saj më të fundit. Einxhel Shkira ka vendosur të sfidojë temperaturat duke realizuar...

E bujshme/ Monica Belluçi refuzon prezantimin e “ Sanremos”

Edicioni i 70-të e Sanremos do të jetë plot 11 prezantues, mes të cilëve 10 janë gra. Prezantuesi i njohur italian,...

Kim Kardashian i bën dhuratë 65.625 dollarë vajzës 6-vjeçare

North West ka marrë një dhuratë 65.625 dollarëshe nga prindërit e saj Kim Kardashian dhe Kanye West. Çifti u dhuroi vajzës 6-vjeçare...

Është ende e re, por shikoni si e kanë kapluar rrudhat...

Adelina ështënjera ndër këngëtaret me të përfolura tëshowbizit. Është e re, ende në të 20-tat, por prej kohësh ka...

Modeles i grabiten bizhuteri me vlerë 64 milion dollarë

Modelja britanike Tamara Eçlestone është bërë pre e grabitësve, të cilët kanë vjedhur bizhuteri me vlerë 64 milion dollarë nga shtëpia e...

Vazhdojnë sukseset e stilistit shqiptar, një tjetër aktore e njohur është...

Mbrëmjen e djeshme është mbajtur ceremonia e ndarjes së çmimeve Oscar në Dolby Theatre në Los Angeles. Edhe në tapetin...

Genta bëhet ‘horë’, rrëzohet nga skena (Video)

Genta Ismajli është ndër këngëtaret e pakta e cila është mjaft energjike në skenën muzikore. Me atraktivitetin dhe pozitivitetin që sjell shpeshherë ka bërë që...

Këngëtares kosovare i dalin të brendshmet në koncert (FOTO)

Fjolla Morina gjithmonë di sitë befasoj me paraqitjen e saj në evente, videoklipe, si dhe në përditshmërinë e saj, e sukseset e saj e...

Patrisi, Tuna me gjithë zogun në Amerikë / FOTO

Është përfolur kohët e fundit Tuna dhe Patrisi i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre. Por, dyshja ka zgjedhur të heshtë përballë shkrimeve të tilla...

Përcjellni GazetaOra.com

411,281FansaPëlqeje
3,336NdjekësitNdjekës
0AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË