6 C
Mitrovica
20 Mars, 2018 - 12:10:25

VIP-OUT

Zbulohet motivi banal që e shtyri burrin ta vrasë mizorisht këngëtaren...

Jelena Marjanoviç nuk mundi më të jetonte në një shtëpi me familjen dhe burrin e saj i cili edhe e vrau. Bashkëshorti Zoran refuzoi të...

Kosova me kodin telefonik +383 edhe në këtë aplikacion

Pas Viber-it, edhe në WhatsApp numrave telefonik nga Kosova do t’u ndërrohet prefiksi në +383. Kodi zyrtar telefonik i Kosovës +383, tashmë ka filluar të...

Provoni tani, kodi +383 po funksionon në këtë aplikacion

Kodet telefonike të Serbisë (+381), Sllovenisë (+386) dhe Monakos (+377) që janë shfrytëzuar deri më tani nga operatorët mobilë dhe telefonat fiks do të...

Atifete Jahjaga në gjykatë për divorc

Ish-Presidentja e Kosovës ka marrë një vendim të rëndësishëm për sa i përket jetës së saj private. Ajo, sipas “Prive” ka vendosur të ndahet nga...

Remzie Osmani ia huq me te madhe, ankohet për ajrin, Prishtina...

Këngëtarja Remzije Osmani, sic duket është duke u kthyer në Kosovë, ajo shihet në avion, aty prej ku ndanë shqetësimin e saj me një...

A thua e ka bërë vet!? Vesa Luma ia ‘huq’ keq...

Vesa Luma, është ndër zërat më të mirë të skenës sonë, transmeton ORAinfo. Ajo tash e një kohë është në lidhje me reperin shqiptar Big...

Disa momente kur Genta Ismajli rrëzohet nga skena

Cilësohet të jetë njëra ndër këngëtaret më energjike të estradës. Këtë e ka dëshmuar shumë herë me paraqitjet e zjarrta skenike, shkruan Gazeta Blic. Është...

Vajza që u merrte nga 600 euro të famshëve shqiptarë demaskohet...

Fotoja intime e një vajze të famshme në rrjetet sociale, e cila reklamonte trupin e saj të tonifikuar dhe jetën luksoze që bënte është...

Tmerruese: Kështu duket fytyra e Adelinës nga afër

Adelina Ismajli ishte këngëtarja më e bujshme e estradës në gjithë publikun shqiptar. Ndër të parat që trend e bëri zhveshjen dhe ajo u...

Zbulohet një foto shokuese e Big Mamës, ja si dukej para...

Këngëtarja nga Maqedonia të cilën e dojnë të gjithë shqiptarët për shkak të humorit që mban, së fundi i bëfasoi ata me ndryshimin në...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË