VIP-OUT

Këngëtarja më e nxehtë: Të gjitha daljet e saj shokuese (FOTO)

Ajo është një yll në rritje. Një ndikim në karrierën e saj duket se ka fakti që vishet në mënyrë kaq provokuese. Bëhet fjalë për...

A e dini si duket fytyra e Marinës nga afër? Nusja...

Marina Vjollca konsiderohet prej femrave më të bukura të ekranit shqiptar. Por ky titull nuk vjen vetëm nga bukuria e saj natyrale, ajo përkujdeset...

“O ta hënksha…o Dajana” Zogu, bën për “ujë të ftohtë” moderatoren

Hemres Nikaj, i njohur ndryshe si Zogu i Tiranës u bë i njohur në “Aldo Morning Show”. Së fundmi atë e gjejmë në emisionin...

Learta bëhet ‘kukull’ në butikun e saj….Kështu mundohet t’i fshehë kilogramët…

Learta Jakupi është reja e këngëtares së njohur të muzikës popullore, Shyhrete Behlulit, transmeton ORAinfo. Ajo u bë e njohur për shkak të vjehrrës së...

Kjo modele ka një hall të madh: S’ka bluze që ia...

Bukuroshja e njohur nga Rusia, Anastasia Kvitko, vazhdon të provokojë pa ndalë. Kvitko, e cila njihet ndryshe edhe si rivalja e Kim Kardashian edhe njëherë...

Remzie Osmani në ditëlindjen e shoqes…’Tmerron’ me pamjen e saj atje…

Remzie Osmani është ndër këngëtaret me të dashura për publikun tonë, shkruan ORAinfo. Pos për këngët e saj, ajo është e njohur edhe për elegancën...

Do të shokoheni, ja si dukën këngëtaret tona me dhe pa...

Në klipe, koncerte, mbrëmje muzikore e në çdo paraqitje ato gjithmonë shfaqen të veshura bukur me veshje firmato e të rregulluara bukur. Bëhet fjalë për...

Lajmi i fundit: Këngëtarja e njohur shqiptare ndahet nga bashkëshorti

Një prej historive më jetëgjata mes artistësh mund të ketë marrë fund. Eneda Tarifa dhe partneri i saj prej shumë vitesh, Erjon Zaloshnja, mund të...

Paparacët ia nxjerrin momentet më të sikletshme yjeve botërore (Foto)

Shpeshherë të jesh i famshëm është shumë e vështirë, për shkak të presionit të vazhdueshëm të mediave dhe paparacëve, të cilët duket se nuk...

Ndahet nga jeta aktori i ‘I vetëm në shtëpi’!

Aktori i njohur John Heard është ndarë nga jeta në moshën 71 vjeçare.Ai është gjetur i vdekur të premten, në dhomën e tij të...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË