VIP-OUT

Aktorja e njohur i del në mbrojtje Assange-it: Miku im nuk...

Aktorja e njohur Pamela Anderson i ka dalë sërish  Anderson dhe Assange kanë një miqësi të mirë, ndërsaajo disa herë ka kërkuar lirimin e tij.

“Dashuri idiote”/ Lady Gaga publikon projektin më të ri muzikor (Video)

Lady Gaga nuk kishte publikuar muzikë që nga projekti i fundit muzikor i Lady Gaga-s, një bashkëpunim me Bradley Cooper për kolonën zanore të...

Sherr në transmetimin live, motrat Kardashian përleshen me njëra-tjetrën (Video)

Familja Kardashian është gjithnjë në qendër të vëmëndjes. Mes dy motrave Kim Kardashian Ëesti dhe Kourtney Kardashiani ka pasur gjithmonë debate...

Beyonce ndalon fotografitë në performancën e memorialit për Kobe Bryant. Ja...

Një vendim i çuditshëm vjen nga Beyonce e cila ia ndali fotografëve të bënin foto gjatë performancës së saj në memorialin e Kobe Bryant...

Rihanna festoi dje ditëlindjen, ja sa vjeçe u bë këngëtarja bukuroshe

Rihanna festoi dje ditëlnidjen dhe diva e muzikës u bë plt 32 vjeçe, edh pse nuk duket aspak. Festa ka qenë shumë private, me...

U ndje keq papritur, këngëtarja e njohur humbet ndjenjat gjatë emisionit

Një incident ka ndodhur gjatë audicioneve të spektaklit të famshëm amerikan “American Idol” në Sunriver, Oregon.  Këngëtarja e njohur Katy Perry papritur  ka humbur ndjenjat...

Një yll i vërtetë, Bella Hadid shkëlqen në Max& Mara

Bella hadid është një nga modelet më të mira dhe më të kërkuar në botë. Ajo ka qenë së fundmi në...

Kendall Jenner i vë zjarrin kopertinës, pozon topless për revistën e...

Kendall Jenner është një ngamodelet më të dashura dhe më të paguara në botë. Së fundmi ajo ka pozuar topless për revistën Garage.

“Revoltohet” Robert Berisha: Unë nuk jam i Norës

Robert Berisha ka qenë në qendër të vëmendjes për marrëdhënien dhe ndarjen e tij nga Nora Istrefi Mbrëmjen e djeshme ai ka qenë i...

Çfarë po ndodh me çiftin e njohur? Kanye West nuk i...

Kim Kardashian dhe Kanyee West janë një nga çiftet më të njohura të shooëbizz. Këtë herë dyshjy ndoqi një ndeshje të ‘NBA All-Star’...

Përcjellni GazetaOra.com

413,154FansaPëlqeje
3,337NdjekësitNdjekës
48AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË