VIP-OUT

Rita Ora me vallëzim erotik – (Video)

Tashmë jemi mësuar ta shohim Rita Orën në sete të nxehta fotosh, por gjithashtu edhe reklama kontroverse dhe provokative, por me reklamën më të...

‘The Voice UK’ dhe ‘X Factor’ në luftë për Rita Orën

Rita Ora ka thënë se ‘X Factor’ dhe ‘The Voice UK’ janë duke luftuar që ta kenë atë në shoun e tyre. Ajo deri më...

Pas ndarjes nga vajza e Jozefina Topallit, Luiz Ejlli bën deklartën...

Ejlli më përpara ka qënë në një lidhje dashurie prej vitesh me vajzën e ish kryeparlamentares Jozefina Topalli. Ndarja e tij nga Megi u...

Një ngjarje aspak e këndshme i ka ndodhur këngëtares Dhurata Ahmetaj...

Dhurata Ahmetaj ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor. Madje, këngëtarja dukshëm ka reduktuar edhe paraqitjet e saj televizive, shkruan Indeksonline. Porse,...

Dalin fotot e tjera intime në shtrat të deputetit kosovar me...

Gjatë shtatorit bëri bujë historia e deputetit të Kosovës, Haxhi Shala me Angelina Shalën. Fotot e publikuara nga ajo ku shfaqej krah deputetit bënë...

Degjeneron ‘Dance With Me’, koregrafi Albi Nako i thotë aktores bukuroshe:...

Mbrëmjen e djeshme në spektaklin “Dance With Me”, Albi Nako i ka lënë të gjithë pa fjalë teksa ka dhënë gjykimin e tij për...

E dashura e deputetit trondit “Zonë e Lirë”, vjen lakuriq në...

Me mënyrën se si shfaqur sonte në emisionin “Zonë e Lirë”, këngëtarja Iva Aliko ka shokuar të gjithë shqiptarët, përjashto të zotit të studios,...

Rrëzim spektakular: Njëra nga Bishat e Getit ngulet në borë |...

Pas hiteve “Shih ti kishe”, “Birthday” dhe “Tarantino” Babastars publikon edhe një këngë, njofton InfoKosova Këtë herë Ghetto Geasy dhe Skivi kanë bashkuar forcat për...

Rita, e mrekullueshme para koncertit në Barcelonë

Rita Ora do të jetë mes yjeve të botës së muzikës, por jo vetëm në festivalin “S.H.A.R.E.” në Barcelonën që do të mbahet ditën...

Deklarata e Robbie William që çmendi rrjetin: Kam fjetur me 3...

Robbie Williams ka treguar se nuk ka fjetur me 4 nga 5 femrat e Spice Girls siç është përfolur por ai ka zbuluar se...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË