VIP-OUT

Edhe një ndarje, merr fund martesa e çiftit të famshëm

Jennifer Aniston dhe Justin Theroux njoftuan të enjten se po ndaheshin vetëm dy orë pasi Page Six i kërkuan përfaqësuesve të tyre që të...

“O ta hënksha…o Dajana” Zogu, bën për “ujë të ftohtë” moderatoren

Hemres Nikaj, i njohur ndryshe si Zogu i Tiranës u bë i njohur në “Aldo Morning Show”. Së fundmi atë e gjejmë në emisionin...

Shkuan për Shën Valentin, ja çka ju ndodhi çifteve në Dajt

Mbrëmja e Shën Valentinit nuk ka qënë aq e lumtur deri në fund për 12 persona, të cilët kishin planifikuar ta kalonin atë në...

Kylie publikon foton e parë pas shtatëzanisë

Kylie Jenner është gati të marrë titullin “Mbretëresha e Instagramit”. 20-vjeçarja postoi fotografinë e parë pas lindjes së vajzës së saj Stormi, gjatë këtij muaji. Në...

Zbulohet motivi banal që e shtyri burrin ta vrasë mizorisht këngëtaren...

Jelena Marjanoviç nuk mundi më të jetonte në një shtëpi me familjen dhe burrin e saj i cili edhe e vrau. Bashkëshorti Zoran refuzoi të...

Kosova me kodin telefonik +383 edhe në këtë aplikacion

Pas Viber-it, edhe në WhatsApp numrave telefonik nga Kosova do t’u ndërrohet prefiksi në +383. Kodi zyrtar telefonik i Kosovës +383, tashmë ka filluar të...

Provoni tani, kodi +383 po funksionon në këtë aplikacion

Kodet telefonike të Serbisë (+381), Sllovenisë (+386) dhe Monakos (+377) që janë shfrytëzuar deri më tani nga operatorët mobilë dhe telefonat fiks do të...

Atifete Jahjaga në gjykatë për divorc

Ish-Presidentja e Kosovës ka marrë një vendim të rëndësishëm për sa i përket jetës së saj private. Ajo, sipas “Prive” ka vendosur të ndahet nga...

Remzie Osmani ia huq me te madhe, ankohet për ajrin, Prishtina...

Këngëtarja Remzije Osmani, sic duket është duke u kthyer në Kosovë, ajo shihet në avion, aty prej ku ndanë shqetësimin e saj me një...

A thua e ka bërë vet!? Vesa Luma ia ‘huq’ keq...

Vesa Luma, është ndër zërat më të mirë të skenës sonë, transmeton ORAinfo. Ajo tash e një kohë është në lidhje me reperin shqiptar Big...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË