6 C
Mitrovica
21 Tetor, 2018 - 15:44:01

VIP-OUT

Menaxheri i “On Records” ofendon rëndë Getinjon dhe Mozzik

Ditë më parë, dy reperët Mozzik dhe Getinjo kanë njoftuar se janë larguar nga “On Records”. Dyshja kanë bërë të ditur se me të dalë...

Prezantuesi shqiptar i ngre fustanin modeles duke zbuluar më shumë se...

Prezantuesi shqiptar Ervin Kurti, kësaj radhe ka publikuar një fotografi shumë interesante në Facebook. Ai shihet teksa ia ka kapur fustanin modeles Lei Kraja, duke...

Menaxheri i “ON Records” publikon videon ku Mozzik kishte pranuar se...

Label-i “ON Records” ka qenë shumë i përfolur këto ditë në media, kjo pasi dyshja e famshme e vëllezërve Mozzik dhe Getinjo u larguan. Megjithëse...

Prezantueses së RTK-së i dalin në pah operacionet plastike…I zbulon vet...

Brikena është ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë, shkruan ORAinfo. Pospër prezantimin e saj ajo njihet gjithashtu edhe si...

Shyhrete Behulit i zbulohet fytyra e ‘vërtetë’ pa grim…Do të ‘tmerroheni’...

Është këngëtarja më e përmendur në mediet rozë, si për jetën private po ashtu për karrierën. E kemi parë në stile të ndryshme, me grim...

Kengetari serb vjedh këngën e Young Zerkës (VIDEO)

Bëhet fjalë për këngëtarin serb Milit Kitic i cili ia vodhi Zerkës këtë hit. “Lucifer” quhet kënga të cilën këngëtari serb vendosi ta publikonte vetëm...

“Merr flakë” Instagrami me fotot e Samantha Sepulveda

Janë të shumta fotografitë e saj të postuara në Instagram ku duket shumë ‘hot’. Bëhet fjalë për modelen e njohur Samantha Sepulveda, shkruan Gazeta...

Sa po fitojnë serialet turke. Me shiku serial, si të lexohet...

Sipas informacionit të Ministrisë së Kulturës dhe Turizmit në dhjetë vjetët e fundit, sektori turk industrisë së filmave, ka shënuar një hap të rëndësishëm...

Patrisi, Tuna me gjithë zogun në Amerikë / FOTO

Është përfolur kohët e fundit Tuna dhe Patrisi i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre. Por, dyshja ka zgjedhur të heshtë përballë shkrimeve të tilla...

J.Lo befason për të keq, po gufon!

Një nga femrat më të bukura në botë, Jennifer Lopez është shfaqur rrugëve të Los Angelesit të SHBA-ve. Këngëtarja amerikano-latine është bërë temë e mediave...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË