INFO

Nisin fluturimet e para, nga 15 qershori me Austrinë dhe më pas me Turqinë

Pavarësisht se këtë verë po kërkohet që pushimet të bëhen Brenda vendit, operatorët I kanë...

Rregullat e reja, në plazh qytetarët do të ruhen nga ushtria

Ky sezon turistik do të jetë i pazakontë, edhe për faktin se forcat e armatosura...

Përdhunuesi i minorenes del para gjykatës me kokën ulur dhe me maskë, jepet masa e sigurisë

Me kokën ulur dhe me maskë kundër Covid-19, 65-vjeçari Abaz Doku, i akuzuar për përdhunimin...

Flet vëllai i 15-vjeçares: E përdhunonin në grup, e dinte e gjithë lagja edhe mësuesja, e merrnin me makinë dhe…

Vëllai i 15-vjeçares nga Tirana, e cila u abuzua seksualisht 65 vjeçari nga Abaz Doku,...

18-vjeçarja denoncon ish-ushtarin, i hodhi substancë gërryese në koke dhe e kërcënoi

Një ish-ushtar ka terrorizuar të dashurën e tij adoleshente duke derdhur lëng gërryerës mbi kokën...

PUBLIKIMET E FUNDITnë GazetaOra.com

VIP-IN

VIP-OUT

GO+

411,066FansaPëlqeje
3,336NdjekësitNdjekës
0AnëtarëAnëtarësohu

KRONIKË

ZHEG

TRUPI

KULT

SPORT

KEMI ZGJEDHUR PËR JU

BLOG / OPINON / Op-Ed

AUTO-TECH

All countries
6,484,939
Total confirmed cases
Updated on 3 June, 2020 - 03:40:45 03:40
Italy
233,515
Total confirmed cases
Updated on 3 June, 2020 - 03:40:45 03:40
Spain
287,012
Total confirmed cases
Updated on 3 June, 2020 - 03:40:45 03:40
Iran
157,562
Total confirmed cases
Updated on 3 June, 2020 - 03:40:45 03:40
Germany
184,091
Total confirmed cases
Updated on 3 June, 2020 - 03:40:45 03:40