E premte, 18 Shtator, 2020

Ja lista e të dashurve të Kim Kardashian, mes tyre edhe Cristiano Ronaldo

Duhet të lexoni

Ndahet nga jeta Sabit Brokaj, zv.ministri Koçi: Mentor i së majtës shqiptare, do na mungosh!

Me lajmin e ndarjes nga jeta të doktor Sabit Brokaj, nuk kanë munguar as komentet e miqëve dhe dashamirësve...

KLSH-ja nuk do të jetë vetëm, institucion i zhurmës mediatike

Nga Fejzo Subashi Ende në fillesat e tij, si kreu i KLSH-së, Prof .Arben Shehu, po tregon qartë se ka tjetër...

Nis shpërndarja e kartës së studentit dhe në konvikte, RSU2: Një mjet i domosdoshëm për çdo student!

Që prej ditës së mërkurë ka nisur shpërndarja e kartës së studentit dhe në Rezidencën Studentore Universitare Nr.2. Një nisëm...
GazetaOra.com është platformë informative e pavarur dhe e saktë. Për të mundësuar vazhdimin e punës tonë, për të ju informuar shpejtë, saktë dhe paanshëm, na duhet ndihma juaj me donacion. Ndihma juaj do të lehtësonte ekzistencën e kësaj ore të pavarur në dorën tuaj. Paraprakisht ju falenderojmë.

Për të dhuruar donacion, ju lutemi klikoni "Donate" mëposhtë:

Është zbuluar sot një listë e gjatë me të gjithë të dashurit e të femrës më të famshme të botës në këto momente, Kim Kardashian. Ndërsa ka lënë të gjithë të çuditur fakti se mes tyre është edhe një prej futbollistëve më të famshëm në botë, me të cilin bukuroshja ka kryer marrëdhënie seksuale.

Ai është Cristiano Ronaldo, futbollist i shumëpërfolur në fushë dhe jashtë saj.

Ylli i Real Madridit është përfshirë në një listë të gjatë të meshkujve me të cilët besohet se kishte marrëdhënie seksuale gruaja e tanishme e reperit Kanye West, Kim Kardashian.

Kjo është lista e plotë e publikuar nga “newswirengr.com”.

Lista e të dashurve të Kim Kardashian:

TJ Jackson (1994-1998)

Damon Thomas (2000-2004)

Julian St. Jox (2001)

Ray J (2002)

Nick Lachey 2006

Nick Cannon (Shtator 2006- janar 2007)

Fonsworth Bentley (2006- Shkurt 2007)

Marquis Houston (Mars 2007)

Evan Ross (Maj 2007)

Reggie Bush (2006, gjatë lidhjes me Ray J-(2009/2010)

Christiano Ronaldo (Prill 2010)

Shengo Deane (Prill 2010)

Miles Austin (Qershor 2010)

Michael Copon (Tetor 2010)

Jon Mayer (Tetor 2010)

Gabriel Aubrey (Nëntor 2010)

Kris Humphries (m. 2010-2013)

Kanye West (2007-)

Also Brett Lockett, The Game, 50 cent, Scott Storch (nuk ka datë).

SourceKosovarja

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Më të rejat

Ndahet nga jeta Sabit Brokaj, zv.ministri Koçi: Mentor i së majtës shqiptare, do na mungosh!

Me lajmin e ndarjes nga jeta të doktor Sabit Brokaj, nuk kanë munguar as komentet e miqëve dhe dashamirësve...

KLSH-ja nuk do të jetë vetëm, institucion i zhurmës mediatike

Nga Fejzo Subashi Ende në fillesat e tij, si kreu i KLSH-së, Prof .Arben Shehu, po tregon qartë se ka tjetër vizion, strategji në menaxhimin dhe...

Nis shpërndarja e kartës së studentit dhe në konvikte, RSU2: Një mjet i domosdoshëm për çdo student!

Që prej ditës së mërkurë ka nisur shpërndarja e kartës së studentit dhe në Rezidencën Studentore Universitare Nr.2. Një nisëm kjo e Agjencisë së Rinisë...

E TASH KUSH ME I RA MURIT ME KOKË? ALBIN KURTI, ISH -UÇK-istat APO LDK!?

Shkruan : Refiqe R. Hamiti Emri shqiptar dhe Kosovë po "vdes",në gjumë. Ose,ose ta quajmë Kosovën si "borëbardha" ,deri sa të vijë princi ta puth...

Shqipëri-Lituani, publikohet formacioni i Kombëtares

Në prag të ndeshjes me Lituaninë, është publikuar formacioni i Kombëtares. Tekniku italian nuk ka bërë tre ndryshime nga sfida në transfertë ndaj Bjellorusisë,...

Më shumë artikuj të ngjajshëm