E enjte, 28 Janar, 2021

Fitim Hoti, i kërkuari i ahengjeve familjare

Duhet të lexoni

Fotografitë goditëse të lexuesve në mbarë botën

@FMN (FIRST MEDIA NETWORK)

Vetëm njerëzit me inteligjencë të lartë mund t’i dallojnë 6 kafshët në këtë fotografi

Sipas një studimi në revistën “Current Biology”, mënyra se si truri juaj i përpunon imazhet, tregon shumë për inteligjencën...

Blerton Sadrija – fotografi ambicioz i shumë fytyrave publike

Një aparat i mirë s’mund të fotografojë pa pasur një fotograf profesionist, sigurisht që as një fotograf sa do...
GazetaOra.com është platformë informative e pavarur dhe e saktë. Për të mundësuar vazhdimin e punës tonë, për të ju informuar shpejtë, saktë dhe paanshëm, na duhet ndihma juaj me donacion. Ndihma juaj do të lehtësonte ekzistencën e kësaj ore të pavarur në dorën tuaj. Paraprakisht ju falenderojmë.

Për të dhuruar donacion, ju lutemi klikoni "Donate" mëposhtë:

Foto e parë

Fitim Hoti 1

Fitim Hoti është 15 vjeçar, nga komuna e Skenderajt.

Foto e dytë

Fitim Hoti 2

Fitimi merret me fotografi që prej moshëz 13 vjeçare.

Foto e tretë

Fitim Hoti 3

Fillimisht si amator, por kohët e fundit ka marrë hapat e syrit profesionist pë fotografi, dhe në mjete pune.

Foto e katërt

Fitim Hoti 4

Në shumë ahengje familjare, e shihni me performancën e tij Fitimin. Me siguri klientët janë shumë të kënaqur me kapjen e momenteve më domethëne jetsore të familjeve të tyre, në dasme, fejese, syneti, party të ndryshëm, etj.

Foto e pestë

Fitim Hoti 5

Gjithashtu Fitimi është i angazhuar edhe në fotografime të modeleve e manekeneve, për reklama biznesesh, rekreacion, etj.

Foto e gjashtë

Fitim Hoti 7

Fitimi në kohën e lirë krijon vepra me syrin e tij të mprehtë, duke shkrepur fotografi të natyrrës.

Foto e shtatë

Fitim Hoti 6

Kontaktoni me Fitim Hotin, përmes faqes së tij zyrtare në Facebook duke klikuar këtu

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Më të rejat

Dita e Holokaustit/ Konsulli i Izraelit Xhillari: Ekstremizmi dhe racizmi i mori jetën miliona hebrenjëve!

Rodolf Xhillari për Ndërkombëtare të Holokaustit: Nderojmë sot në Ditën Ndërkombëtare të Holokaustit viktimat e ekstremizmit dhe racizmit që i...

Rodolf Xhillari: Ambasada e Shqipërisë në Greqi, shembull i një pune dinjitoze. Znj.Hajdaraga e përkushtuar në misionin diplomatik.

Konsulli i Nderit i Izraelit në Shqipëri, Rodolf Xhillari, njëherësh një nga biznesmenët më të suksesshëm në Shqipëri, i cili jetën e tij e...

‘Natë e ftohtë dhe me reshje shiu’, Balluku pranë familjeve në nevojë: Askush jashtë vëmendjes!

Nga Marjon Gorica Tirana dhe i gjithë vendi është përfshirë orët e fundit nga temperatura të ulëta dhe reshje të dendura shiu. Kushte klimaterike këto...

Avari në linjën e energjisë elektrike, OSHEE njofton: Po punohet për riparimin e defektit.

Si shkak i një avarie në linjën e furnizmit me energji elektrike në Mëzez, kanë mbetur pa energji disa zona të ndryshme në Tiranë....

Gazetari Gorica i kundërvihet Petrit Sinës: ‘Mos trego për çfarë ka nevojë Berati, por çfarë bëre ti për të?’

Në një postim në Facebook në lidhje me zhvillimet e projektet që po ndodhin në Berat,  ish kreu bashkisë së këtij qyteti, shprehet se...

Më shumë artikuj të ngjajshëm