E enjte, 9 Korrik, 2020

Fitim Hoti, i kërkuari i ahengjeve familjare

Duhet të lexoni

Fotografitë goditëse të lexuesve në mbarë botën

@FMN (FIRST MEDIA NETWORK)

Vetëm njerëzit me inteligjencë të lartë mund t’i dallojnë 6 kafshët në këtë fotografi

Sipas një studimi në revistën “Current Biology”, mënyra se si truri juaj i përpunon imazhet, tregon shumë për inteligjencën...

Blerton Sadrija – fotografi ambicioz i shumë fytyrave publike

Një aparat i mirë s’mund të fotografojë pa pasur një fotograf profesionist, sigurisht që as një fotograf sa do...
GazetaOra.com është platformë informative e pavarur dhe e saktë. Për të mundësuar vazhdimin e punës tonë, për të ju informuar shpejtë, saktë dhe paanshëm, na duhet ndihma juaj me donacion. Ndihma juaj do të lehtësonte ekzistencën e kësaj ore të pavarur në dorën tuaj. Paraprakisht ju falenderojmë.

Për të dhuruar donacion, ju lutemi klikoni "Donate" mëposhtë:

Foto e parë

Fitim Hoti 1

Fitim Hoti është 15 vjeçar, nga komuna e Skenderajt.

Foto e dytë

Fitim Hoti 2

Fitimi merret me fotografi që prej moshëz 13 vjeçare.

Foto e tretë

Fitim Hoti 3

Fillimisht si amator, por kohët e fundit ka marrë hapat e syrit profesionist pë fotografi, dhe në mjete pune.

Foto e katërt

Fitim Hoti 4

Në shumë ahengje familjare, e shihni me performancën e tij Fitimin. Me siguri klientët janë shumë të kënaqur me kapjen e momenteve më domethëne jetsore të familjeve të tyre, në dasme, fejese, syneti, party të ndryshëm, etj.

Foto e pestë

Fitim Hoti 5

Gjithashtu Fitimi është i angazhuar edhe në fotografime të modeleve e manekeneve, për reklama biznesesh, rekreacion, etj.

Foto e gjashtë

Fitim Hoti 7

Fitimi në kohën e lirë krijon vepra me syrin e tij të mprehtë, duke shkrepur fotografi të natyrrës.

Foto e shtatë

Fitim Hoti 6

Kontaktoni me Fitim Hotin, përmes faqes së tij zyrtare në Facebook duke klikuar këtu

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Më të rejat

Durrës/ 56-vjeçari kapet në flagrancë duke kryer veprime të turpshme ndaj dy vajzave 9 dhe 13 vjeç

Është arrestuar një 56-vjeçar nga policia e Durrësit, pasi akuzohet se ka kryer veprime të turpshme ndaj dy të...

Ç’po ndodh në Infektiv? Mjeku i bën thirrje kolegëve: “Keni harruar betimin e Hipokratit!”

Mjeku i njohur Tritan Kalo ka përcjellë mëngjesin e sotëm një mesazh për kolegët e tij mjekë. Ai thotë se ata kanë harruar “Betimin...

Petro Koçi: Kombinati së shpejti një pol modern i kryeqytetit

Marjon Gorica/ Gazeta Ora Kryetari i sapo zgjedhur i PS për njësinë nr.6, Petro Koçi, e ka komentuar projektin e planit të rindërtimit për kombinatin...

56 deputetë LVV, 44 së bashku partitë tjera

Në sondazhin e fundit të UBO Consulting del se nëse do të mbaheshin zgjedhjet e parakohshme nacionale në muajin Qershor 2020, Lëvizja Vetëvendosje do...

Entela Binjaku: “Darlin dhe shoqet”, vajzat fierake shkëlqejnë në garën skenike

Nga Entela Binjaku Në një shfaqje plot ngjyra dhe gjallëri, në qiellin e hapur të Amfiteatrit të Parkut të “Liqenit Artificial” të Tiranës është mbajtur...

Më shumë artikuj të ngjajshëm