Reperi me i suksesshëm Gjiko ka publikuar këngën e re te titulluar “gabime”.
Gjiko kësaj here ka vendosur te bashkëpunoj me këngëtaren tjetër te suksesshme Nora Istrefin, ku shfaqet me një stil te veçanet.
Gabime është një produkt nga Bing Bang, direktor Valon Aziri, me te gjitha te drejtat te rezervuara nga AVD Digital.
Bashkëpunimi nga Gjiko dhe Nora është mirëpritur mirë qe ne fillim nga dashamirësit e artisteve, sigurisht qe “gabime” do jetë një hit dhe do i kalon milionat ne youtube./GazetaOra/