E hënë, 1 Mars, 2021

Rehati në Atdhe…

Duhet të lexoni

Kush do t’i fitojë zgjedhjet? Sondazhi i IPSOS: PS kryeson me 44%, PD merr 24% të votave, LSI “tretet” në vetëm 2%

Top Channel në bashkëpunim me gjigantin botëror të sondazheve, kompaninë IPSOS, publikon të dhënat e sondazhit për zgjedhjet e...

Shoqëria civile tryezë diskutimi për rindërtimin

Vëzhgimi i GADC: Rindërtimi, 40% e të anketuarëve shprehen se ka pasur vonesa gjatë procesit 95.8% e familjeve në njësitë...

Naço: Pabesia që më bënë në LSI. Ja arsyet e largimit

Nasip Naço tregon për herë të parë arsyet e largimit të tij ngaLSI. I ftuar nga gazetari Roland Qafoku...
GazetaOra.com është platformë informative e pavarur dhe e saktë. Për të mundësuar vazhdimin e punës tonë, për të ju informuar shpejtë, saktë dhe paanshëm, na duhet ndihma juaj me donacion. Ndihma juaj do të lehtësonte ekzistencën e kësaj ore të pavarur në dorën tuaj. Paraprakisht ju falenderojmë.

Për të dhuruar donacion, ju lutemi klikoni "Donate" mëposhtë:

Në lagjen Bajram Curri të Prizrenit u finalizua ndërtimi i kompleksit të shtëpive , me investitor afaristin e njohur shqiptar në Gjermani – Urim Hoxhaj.

Me çelësa në dorë është motoja që ka proklamuar prej kohësh kompania ” Zielbau GmbH” për te gjithe ata që dëshirojnë të kënë rehati në Atdhe dhe në fakt tashmë ashtu është…

Kjo kompani e njohur me sukseset e saj në fushën e ndërtimtarisë në Gjermani , është përkujdesur deri në finalizmin e të gjitha punëve të këtij kompleksi , deri në detajet më të vogla , duke bërë të mundur që bleresit të mos preukupohen më tutje për asgje , për të perjetuar në këtë formë komoditetin dhe rehatinë e të qenurit pronar i njerës prej ketyre shtëpive luksoze.

SPONZORIZIM: Për shpallje të vogla që nga viti 2000, vizitoni www.SHPALLJE.com

Arkitektura moderne e tyre ,bazuar në standartin e lartë të punimeve , me përvojën shumëvjeçare të kompanise së ndërtimit në Gjermani – Zielbau GmbH, ka zgjuar një interesim të madh jo vetëm tek Mërgimtaret tane , por edhe tek fuqia blerëse në Prizren dhe rrethinë të tij.

Ndërkohë nga drejtuesit e kësaj kompanie mësuam se në një të ardhme të afërt , komplekse të tilla banimi do të ndërtohen edhe në kryeqytetin e Kosovës në Prishtinë.

Për reklamë në Gazeta Ora, na shkruani ose na thirrni në Viber: +38649432102

Në linkun e mëposhtëm do të mund të shikoni videon me pamje nga ky kompleks , si dhe numrat e kontaktit , ku mund të interesohen të gjithë ata që dëshirojnë të kenë çelësat në dorë dhe rehatinë në Atdhe..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Më të rejat

Kush do t’i fitojë zgjedhjet? Sondazhi i IPSOS: PS kryeson me 44%, PD merr 24% të votave, LSI “tretet” në vetëm 2%

Top Channel në bashkëpunim me gjigantin botëror të sondazheve, kompaninë IPSOS, publikon të dhënat e sondazhit për zgjedhjet e...

Shoqëria civile tryezë diskutimi për rindërtimin

Vëzhgimi i GADC: Rindërtimi, 40% e të anketuarëve shprehen se ka pasur vonesa gjatë procesit 95.8% e familjeve në njësitë administrative Sukth dhe Katund i...

Naço: Pabesia që më bënë në LSI. Ja arsyet e largimit

Nasip Naço tregon për herë të parë arsyet e largimit të tij ngaLSI. I ftuar nga gazetari Roland Qafoku në emisonin “Dekalog”në RTSH 24, Naço...

Letër e hapur për Znj. Evis Kushi, Ministre e Arsimit…

Nga Fejzo Subashi Një thirrje për ministrinë dhe ministren e Arsimit, që për fat të mirë vjen jo vetëm nga politika, por dhe nga armata...

“Aplikacioni GjejZá”

Botuar në revistën ‘Tirana Youth Voice’ Unë quhem Jonada Shukarasi dhe jam nxënëse e vitit të tretë në gjimnazin “Partizani”. Në kohën time të lirë...

Më shumë artikuj të ngjajshëm