E shtunë, 16 Janar, 2021

NATA E PARË DHËNDËR: U zgjuan të grithur…!

Duhet të lexoni

20 vite që përmbytej, ‘Shaban Bardhoshi’ rruga e Kombinatit merr zgjidhje. Investimi e kthen në normalitet

Nga Marjon Gorica ‘Shaban Bardhoshi’ deri pak kohë më parë ishte një nga rrugët më problematike të Tiranës, ku përgjatë...

SHKËMBIMI I TERITOREVE DHE LUGINA E PRESHEVËS

Almin Shaqiri, Msc Integrime Evropiane, ligjerues në kolegjin Universum Prishtinë Abstrakt Në tryezën e bisedimeve mes Kosovës dhe Serbisë, nuk ështëpërjashtuar...

Urimi i Konsullit të Izraelit: Po mbyllim një vit sfidues, 2021 qoftë viti i mirësive!

Konsulli i Nderit i Izraelit Rodolf Xhillari, me anë të një postimi në faqen zyrtare të Facebook ka uruar...
GazetaOra.com është platformë informative e pavarur dhe e saktë. Për të mundësuar vazhdimin e punës tonë, për të ju informuar shpejtë, saktë dhe paanshëm, na duhet ndihma juaj me donacion. Ndihma juaj do të lehtësonte ekzistencën e kësaj ore të pavarur në dorën tuaj. Paraprakisht ju falenderojmë.

Për të dhuruar donacion, ju lutemi klikoni "Donate" mëposhtë:

Naten e marteses kur u zgjuam ne mengjes te dy kishim qen te gerithur ne fytyr po dyshojm se – Ju lutem postojeni Anonim Edhe une desha ta shpreh gezimin dhe vuatjen ne jeten time .

Para 8 viteve u njoha me nje djal shum te sinqert te dashur te bukur mund te them ishte dashuria ne shikim te par .

Me 5 vite dallim ne mosh ne u martuma mbas dy vjetve qe u njohem. Ajo ishte dita me e lumtura per ne por nuk e di se qfar ndodhi te nesrmen kur u zgjuam nga gjumi te dy kishim plot sheja ne fytyr ne trup ato sheja nuk ne jan larguar dhe 6 muaj mbas martese ( une nuk besoj ne magjin e zez ) po kjo qe na kishte ndodhur neve ishte po si nje magji sepse qe nga ajo dit nje vit e kemi te lumtur pa asnje problem me plot dashuri , ndodh muaj e kem me shum te zeza . Tko te ber qe i kemi ne nuk kan fund qdo her dhe me keq na lendojn .

Shum njerz mkan se dikush na ka mallkuar si qift. Flm prej Zotit i kam 3 femij shendosh e mir dhe i duam teper . Kam nje hall sepse nuk di si te dalim nga kjo magji probleme na shkakton neve si qift . Ka muaj se nuk folim me njeri tjetrin jo pse nuk e duam njeri tjetrin po sikur dikush na ndal frymen qe te mos na del zeri. Edhe nje gje se paku njeher ne vit jem ti semur o burri o une per vdekje as doktorret nuk na gjejn ilaq deri si ta bejn shtrigat ate te veten te na lodhin shpirtin. ne jetojm ne europ shum rrall shkojm ne Kosov po thuajse hiq sepse kemi frik mos te ju ndodh qe femijve . A mund te me tregoj dikush se qka mund te jet kjo o ku mund te gjej ilaq per ket magji. Kdo jan pika te shkurta qe e kam shkruar . Po ta tregoj historin time te gjer eshte me e rrezikshme se neper filmat paranormal . Naten e marteses kur u zgjuam ne mengjes te dy kishim qene te gerithur ne fytyr po dyshojm se…/DardaniaPost.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Më të rejat

MËRGATË, A I KENI GADIT ZARFAT!?

Shkruan:Refiqe R. Hamiti Shoqja ime Arife Sheholli sot më tha se janë "çart shqiptart në Amerikë"! Aq shumë janë mobilizue djemt...

20 vite që përmbytej, ‘Shaban Bardhoshi’ rruga e Kombinatit merr zgjidhje. Investimi e kthen në normalitet

Nga Marjon Gorica ‘Shaban Bardhoshi’ deri pak kohë më parë ishte një nga rrugët më problematike të Tiranës, ku përgjatë së cilës ndodhet një kanal...

SHKËMBIMI I TERITOREVE DHE LUGINA E PRESHEVËS

Almin Shaqiri, Msc Integrime Evropiane, ligjerues në kolegjin Universum Prishtinë Abstrakt Në tryezën e bisedimeve mes Kosovës dhe Serbisë, nuk ështëpërjashtuar as korigjimi i kufijve aktual,...

GUXO, OJ SHQIPONJË VJOSA OSMANI!

Shkruan: Refiqe R. Hamiti Vjosa Osmani sot në Kosovë nuk është guxim ,nuk është diçka që ishte e guxuar apo që tashmë është e guxuar. Vjosa...

Urimi i Konsullit të Izraelit: Po mbyllim një vit sfidues, 2021 qoftë viti i mirësive!

Konsulli i Nderit i Izraelit Rodolf Xhillari, me anë të një postimi në faqen zyrtare të Facebook ka uruar ditën e ndërrimit të viteve....

Më shumë artikuj të ngjajshëm