Naten e marteses kur u zgjuam ne mengjes te dy kishim qen te gerithur ne fytyr po dyshojm se – Ju lutem postojeni Anonim Edhe une desha ta shpreh gezimin dhe vuatjen ne jeten time .

Para 8 viteve u njoha me nje djal shum te sinqert te dashur te bukur mund te them ishte dashuria ne shikim te par .

Me 5 vite dallim ne mosh ne u martuma mbas dy vjetve qe u njohem. Ajo ishte dita me e lumtura per ne por nuk e di se qfar ndodhi te nesrmen kur u zgjuam nga gjumi te dy kishim plot sheja ne fytyr ne trup ato sheja nuk ne jan larguar dhe 6 muaj mbas martese ( une nuk besoj ne magjin e zez ) po kjo qe na kishte ndodhur neve ishte po si nje magji sepse qe nga ajo dit nje vit e kemi te lumtur pa asnje problem me plot dashuri , ndodh muaj e kem me shum te zeza . Tko te ber qe i kemi ne nuk kan fund qdo her dhe me keq na lendojn .

Shum njerz mkan se dikush na ka mallkuar si qift. Flm prej Zotit i kam 3 femij shendosh e mir dhe i duam teper . Kam nje hall sepse nuk di si te dalim nga kjo magji probleme na shkakton neve si qift . Ka muaj se nuk folim me njeri tjetrin jo pse nuk e duam njeri tjetrin po sikur dikush na ndal frymen qe te mos na del zeri. Edhe nje gje se paku njeher ne vit jem ti semur o burri o une per vdekje as doktorret nuk na gjejn ilaq deri si ta bejn shtrigat ate te veten te na lodhin shpirtin. ne jetojm ne europ shum rrall shkojm ne Kosov po thuajse hiq sepse kemi frik mos te ju ndodh qe femijve . A mund te me tregoj dikush se qka mund te jet kjo o ku mund te gjej ilaq per ket magji. Kdo jan pika te shkurta qe e kam shkruar . Po ta tregoj historin time te gjer eshte me e rrezikshme se neper filmat paranormal . Naten e marteses kur u zgjuam ne mengjes te dy kishim qene te gerithur ne fytyr po dyshojm se…/DardaniaPost.com