Si argëtohet Mimoza Shkodra me nipin (VIDEO)

  Këngëtarja Mimoza Shkodra u shndërrua ndër këngëtarët më të komentuar muajt e fundit, për shkak të zyrtarizimit të fejesës së saj me Seld Qalliun.

  Së fundi, Mimoza ka postuar një video në të cilën shihet shumë e lumtur nga bora që ka rënë këto ditë.

  Juhuuuuuu

  A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on

  Ajo bashkë me nipin e saj kishte marrë sajën dhe po shijonte borën, ndërsa videon e postoi në rrjete sociale. /albeu.com/

  Relax relax ☃️

  A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on