Modelja ruse i tërbon të gjithë me fotot e fundit, sigurohuni që mos ta keni gruan pranë kur ti shikoni (FOTO)

    Më të bukurat janë shpallur gjithmonë “Miss”, teksa ka edhe prej tyre që edhe vetëm si modele, pa ndonjë titull të veçantë, kanë arritur famën.

    Shumica prej tyre janë femra të suksesshme në fushën e modës dhe biznesit.

    Këto janë fotot e fundit të modeles moskovite, Olga Seteykina e cila ndiqet nga miliona njerëz në rrjetin social.

    Ajo ka pasion edhe shëtitjen e botës dhe gjithmonë vjen me surpriza për fansat e saj të shumtë.