E diel, 25 Tetor, 2020

Samsung prezanton Galaxy A8 2018

Duhet të lexoni

Rijetëzimi i Gjirokastrës, Mirela Kumbaro: Pas debateve e sulmeve, puna flet vetë

Me anë të një postimi në Facebook, ish ministrja e Kulturës Mirela Kumbaro, njëherësh deputete e qarkut të Gjirokastrës,...

Belinda Balluku si një mundësi ndryshe për Kombinatin dhe njësinë 6

Nga Marjon Gorica Zonja të prirura drejt karrierës të cilat ndër vite janë ngritur në detyrë si shkak i punës...

Propagandoni për mos përdorimin e maskave, e këtej dizinfektoni vilat luksoze. Çfarë faji ju ka populli?

Nga Marjon Gorica Pikërisht sot, në kulmin e një pandemie globale ku të gjithë së bashku duhet të bëhmi një...
GazetaOra.com është platformë informative e pavarur dhe e saktë. Për të mundësuar vazhdimin e punës tonë, për të ju informuar shpejtë, saktë dhe paanshëm, na duhet ndihma juaj me donacion. Ndihma juaj do të lehtësonte ekzistencën e kësaj ore të pavarur në dorën tuaj. Paraprakisht ju falenderojmë.

Për të dhuruar donacion, ju lutemi klikoni "Donate" mëposhtë:

Samsung Electronics ka paralajmëruar modelin më të ri të serisë A: Galaxy A8 2018. Modeli i ri posedon kamerë të përparme më kualitative se modeli paraprak, ekran më të madh dhe dizajn ergonomik i cili është i bazuar në dizajnin premium “flagship”. Me funksionet shtesë për përdorim ditor, Galaxy A8 vjen më elegant, praktik dhe më i lehtë për përdorim.

Përdoruesit do të mund të inqizojnë me kamerë të formatit 16MP F1.7 dhe dy herë kamerë më të fuqishme që gjindet në ekran të paisjes me 8MP F1.9.

Dridhjet gjatë video inqizimeve, kamera e përparme siguron që kualiteti të jetë i lartë edhe në kushte ku drita është e dobët.

Galaxy A8 2018 është rezistent ndaj ujit dhe pluhurit sipas standardeve IP68, këtu bën pjesë edhe rëra, gjë që e bën të përshtatshëm për çdo lloj aktiviteti. Galaxy A8 2018 posedon microSD kartelë, kështu që mundeni të zgjëroni kapacitetin e memories interne për të ruajtur të dhënat deri ne 256GB. Është modeli i parë i serisë A që përkrahë Samsung Gear VR.

Galaxy A8 2018 do të del në shitje në janar të 2018.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Më të rejat

Rijetëzimi i Gjirokastrës, Mirela Kumbaro: Pas debateve e sulmeve, puna flet vetë

Me anë të një postimi në Facebook, ish ministrja e Kulturës Mirela Kumbaro, njëherësh deputete e qarkut të Gjirokastrës,...

Belinda Balluku si një mundësi ndryshe për Kombinatin dhe njësinë 6

Nga Marjon Gorica Zonja të prirura drejt karrierës të cilat ndër vite janë ngritur në detyrë si shkak i punës dhe përkushtimit,  duke kërkuar më...

Propagandoni për mos përdorimin e maskave, e këtej dizinfektoni vilat luksoze. Çfarë faji ju ka populli?

Nga Marjon Gorica Pikërisht sot, në kulmin e një pandemie globale ku të gjithë së bashku duhet të bëhmi një zë, për të luftuar me...

Covid 19 prek deputeten Gjylameti: Falenderoj gatishmërinë e stafit mjekësor!

Në vendin tonë numri i të infektuarve me Covid 19 vazhdon të mbaj shifra rekord, duke mos kursyer asnjë grup moshë. Një nga personat që...

Shfaqet Fatos Nano, ja politikani që i rri përkrahë: Miqtë e vjetër nuk të lodhin kurrë.

Ndonëse lideri historik i së majtës shqiptare Fatos Nano është larguar nga jeta publike, shpesh herë shumë njerëz janë të interesuar në lidhje me...

Më shumë artikuj të ngjajshëm