E shtunë, 27 Shkurt, 2021

Era Istrefi vishet trash, por këtë pjesë të trupit e qet krejt në fushë (FOTO)

Duhet të lexoni

Kush do t’i fitojë zgjedhjet? Sondazhi i IPSOS: PS kryeson me 44%, PD merr 24% të votave, LSI “tretet” në vetëm 2%

Top Channel në bashkëpunim me gjigantin botëror të sondazheve, kompaninë IPSOS, publikon të dhënat e sondazhit për zgjedhjet e...

Shoqëria civile tryezë diskutimi për rindërtimin

Vëzhgimi i GADC: Rindërtimi, 40% e të anketuarëve shprehen se ka pasur vonesa gjatë procesit 95.8% e familjeve në njësitë...

Naço: Pabesia që më bënë në LSI. Ja arsyet e largimit

Nasip Naço tregon për herë të parë arsyet e largimit të tij ngaLSI. I ftuar nga gazetari Roland Qafoku...
GazetaOra.com është platformë informative e pavarur dhe e saktë. Për të mundësuar vazhdimin e punës tonë, për të ju informuar shpejtë, saktë dhe paanshëm, na duhet ndihma juaj me donacion. Ndihma juaj do të lehtësonte ekzistencën e kësaj ore të pavarur në dorën tuaj. Paraprakisht ju falenderojmë.

Për të dhuruar donacion, ju lutemi klikoni "Donate" mëposhtë:

Është ndër këngëtaret më të reja të skenës muzikore por me suksese tejet të mëdha, shkruan Gazeta Blic.

Hiti i këngës ‘Bon Bon’ vazhdon akoma të shijoj të arriturat e saj me këngët të cilët janë bërë hite të mëdha ndërkombëtarisht.

Ajo njihet si një ndër femrat me një stil unik të veshjes, e cila e bën të veçantë këngëtaren tonë. E këtë e vërejmë edhe në publikimin e imazheve të njëpasnjëshme.

Në këtë fotografinë e fundit Era shfaqet me një jakne të trashë por e cila  pjesën e barkut e ka zbuluar tërësisht. Ky stil unik e bën të dallohet nga artistet e tjera.

Ndryshe, Era është jashtë vendit ku edhe ka lidhur kontrata me artistë e producentë të njohur botërorë e cila po na sjell edhe projekte të mëdha. Ky i fundit është ‘No I love yous’ në bashkëpunim me French Montana.

Siç duket këto  projektet e fundit nuk i kanë ‘dhez’, sikurse të parat me të cilat bëri bujë të madhe në rrjetet sociale./GazetaBlic.

Yu know im a bad one

A post shared by Era Istrefi (@strefie) on

?

A post shared by Era Istrefi (@strefie) on

Nothin in life I cnt handle

A post shared by Era Istrefi (@strefie) on

Want the?? Climb the tree

A post shared by Era Istrefi (@strefie) on

A bratz.

A post shared by Era Istrefi (@strefie) on

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Më të rejat

Kush do t’i fitojë zgjedhjet? Sondazhi i IPSOS: PS kryeson me 44%, PD merr 24% të votave, LSI “tretet” në vetëm 2%

Top Channel në bashkëpunim me gjigantin botëror të sondazheve, kompaninë IPSOS, publikon të dhënat e sondazhit për zgjedhjet e...

Shoqëria civile tryezë diskutimi për rindërtimin

Vëzhgimi i GADC: Rindërtimi, 40% e të anketuarëve shprehen se ka pasur vonesa gjatë procesit 95.8% e familjeve në njësitë administrative Sukth dhe Katund i...

Naço: Pabesia që më bënë në LSI. Ja arsyet e largimit

Nasip Naço tregon për herë të parë arsyet e largimit të tij ngaLSI. I ftuar nga gazetari Roland Qafoku në emisonin “Dekalog”në RTSH 24, Naço...

Letër e hapur për Znj. Evis Kushi, Ministre e Arsimit…

Nga Fejzo Subashi Një thirrje për ministrinë dhe ministren e Arsimit, që për fat të mirë vjen jo vetëm nga politika, por dhe nga armata...

“Aplikacioni GjejZá”

Botuar në revistën ‘Tirana Youth Voice’ Unë quhem Jonada Shukarasi dhe jam nxënëse e vitit të tretë në gjimnazin “Partizani”. Në kohën time të lirë...

Më shumë artikuj të ngjajshëm