E hënë, 8 Mars, 2021

Nuk do ta besoni, ja kë e kishte simpati Engjellusha Salihu?

Duhet të lexoni

Si u përshtat Sfida IDEA 2020 me COVID-19?

Botuar në revistën 'Tirana Youth Voice' Programi “Zhvillimi i Qëndrueshëm Ekonomik dhe Rajonal, Promovimi i Punësimit, Arsimit dhe Formimit Profesional...

7 Marsi, si sakrificë drejt shtetformimit!

Nga Ana Abdi 7 Marsi i ne shqiptarëve… Rruga e sakrificës për dije, ardhmëri të ndritur, sakrificës për liri e...

Plot sharm dhe elegancë, Rudina Dembacaj shfaqet në super formë

Nga Marjon Gorica Aktorja Rudina Dembacaj është shfaqur ditën e sotme në rrjetet sociale në një mënyrë tepër të veçantë. Në...
GazetaOra.com është platformë informative e pavarur dhe e saktë. Për të mundësuar vazhdimin e punës tonë, për të ju informuar shpejtë, saktë dhe paanshëm, na duhet ndihma juaj me donacion. Ndihma juaj do të lehtësonte ekzistencën e kësaj ore të pavarur në dorën tuaj. Paraprakisht ju falenderojmë.

Për të dhuruar donacion, ju lutemi klikoni "Donate" mëposhtë:

Po flitet e përflitet mjaftë për këngëtaren e re Engjellusha Salihu, që bëri një depërtim të fuqishëm në skenën e muzikës në vend, duke sjellë disa këngë e videoklipe, që me të shpejtë e morën pëlqimin e audiencës, duke e renditur atë mes këngëtareve të pëlqyera në Kosovë, shkruan “Kosovarja”.

E, nuk po flitet më vetëm për karrierën e saj muzikore, por edhe për jetën private.

Diskutohet shoqëria e saj, stili, operacionet plastike, etj.

Të gjitha këto përflitje kanë ndikuar në popullaritetin e saj, por se ai i pëlqejnë apo jo këngëtares së re, mbetet pikëpyetje.

Së fundi, u pretendua të gjendet edhe dashuria e këngëtares. Ende nuk është konfirmuar asgjë, ndonëse “hetimet” e medias rozë vazhdojnë me këmbëngulje.

Një është e sigurt: Engji dikur e kishte një simpatia, të cilit i krijoi edhe këngë. Kënga e saj e parë titullohej “Simpatik” dhe po ashtu ishte mjaftë simpatike.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Më të rejat

E dashura Jetë

Botuar në revistën 'Tirana Youth Voice'   Aq sa e bukur, aq edhe e brishtë, herë më humb në errësirë e herë...

Toka

Botuar në revistën 'Tirana Youth Voice' U ktheva mbi tokën nënë këtë mëngjes dhe vendosa ta shëtis, që me flladin e freskët të fëmijërisë të...

Toleranca dhe diversiteti

Botuar në revistën 'Tirana Youth Voice' Si një adoleshente dua të ndalem në një pikë që është shumë e prekshme në ditët e sotme, në...

Si u përshtat Sfida IDEA 2020 me COVID-19?

Botuar në revistën 'Tirana Youth Voice' Programi “Zhvillimi i Qëndrueshëm Ekonomik dhe Rajonal, Promovimi i Punësimit, Arsimit dhe Formimit Profesional në Shqipëri” (ProSEED) financohet nga...

7 Marsi, si sakrificë drejt shtetformimit!

Nga Ana Abdi 7 Marsi i ne shqiptarëve… Rruga e sakrificës për dije, ardhmëri të ndritur, sakrificës për liri e shanse të barabarta ekonomike si...

Më shumë artikuj të ngjajshëm