E martë, 9 Mars, 2021

Ky është lajmi i fundit për gjendjen shëndetësore të Isa Mustafës

Duhet të lexoni

MSH: Rriten ndjeshëm rastet e reja me Covid, 25 të infektuar në 24 orë

Ministria e Shëndetësisë ka deklaruar së fundmi se në 24 orët e fundit janë testuar 173 qytetarë të dyshuar...

Paralajmëron shkenctarja kineze nga Wuhan: Do të ketë shpërthime të tjera virusesh!

Një shkenctare kineze e cila pak muaj më parë jehoi në të gjithë botën, paralajmëron se koronavirusi është vetëm...

COVID-19 drejt largimit nga Italia, 92 viktima në 24 orë

Në 24 orët e fundit në Itali janë regjistruar 92 viktima e 300 raste pozitive më shumë. Numri i pacientëve...
GazetaOra.com është platformë informative e pavarur dhe e saktë. Për të mundësuar vazhdimin e punës tonë, për të ju informuar shpejtë, saktë dhe paanshëm, na duhet ndihma juaj me donacion. Ndihma juaj do të lehtësonte ekzistencën e kësaj ore të pavarur në dorën tuaj. Paraprakisht ju falenderojmë.

Për të dhuruar donacion, ju lutemi klikoni "Donate" mëposhtë:

Ish-këshilltari i Isa Mustafës, Besnik Berisha ka pohuar për ‘Gazeta Blic’ se gjendja shëndetësore e Mustafës është stabile.

Ai po ashtu ka theksuar, se nuk dihet se kur do të kthehet në Kosovë lideri i LDK-së Isa Mustafa, për shkak se familja dhe vetë Mustafa janë të interesuar të përfundojnë trajtimin ashtu siç parashohin mjekët, dhe kështu ai të mos ketë probleme në të ardhmen.

“Gjendja e Mustafës është stabile dhe në përmirësim me sipër, kthimi në Kosovë i tij nuk varet me kohë, por me komoditetin dhe trajtimin e Mustafës.

Isa Mustafa dhe familja janë të interesuar që trajtimi të kryhet ashtu siç rekomandojnë mjekët dhe të skanohet çdo gjë, dhe ta vazhdojë jetën i qetë dhe pa telashe”, ka deklaruar Besnik Berisha.

Ndryshe, Isa Mustafa është shtrirë që nga java e kaluar në një spital në Prishtinë, siç thuhet për shkak të një gripi, për të vazhduar më pas trajtimin në Gjermani./DardaniaPost/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Më të rejat

E dashura Jetë

Botuar në revistën 'Tirana Youth Voice'   Aq sa e bukur, aq edhe e brishtë, herë më humb në errësirë e herë...

Toka

Botuar në revistën 'Tirana Youth Voice' U ktheva mbi tokën nënë këtë mëngjes dhe vendosa ta shëtis, që me flladin e freskët të fëmijërisë të...

Toleranca dhe diversiteti

Botuar në revistën 'Tirana Youth Voice' Si një adoleshente dua të ndalem në një pikë që është shumë e prekshme në ditët e sotme, në...

Si u përshtat Sfida IDEA 2020 me COVID-19?

Botuar në revistën 'Tirana Youth Voice' Programi “Zhvillimi i Qëndrueshëm Ekonomik dhe Rajonal, Promovimi i Punësimit, Arsimit dhe Formimit Profesional në Shqipëri” (ProSEED) financohet nga...

7 Marsi, si sakrificë drejt shtetformimit!

Nga Ana Abdi 7 Marsi i ne shqiptarëve… Rruga e sakrificës për dije, ardhmëri të ndritur, sakrificës për liri e shanse të barabarta ekonomike si...

Më shumë artikuj të ngjajshëm